Robert Demeter: Češi si desítku ani dvanáctku nenechají vzít!

Publikováno: 20.01.2016 18:05
Video není možné přehrát! Omlouváme se.
Audio není možné přehrát! Omlouváme se.
Ministerstvo zemědělství plánuje zrušit tradiční označování českých piv. Zmizet by tak měla desítka, jedenáctka i dvanáctka. I proto byl hostem středeční Kauzy dne Rádia Impuls pivní sommeliér a znalec piva Robert Demeter.
26.01.2016

Jarmila Kratochvílová: K úspěchům vedl jen tvrdý trénink!

Legendární atletka Jarmila Kratochvílová byla hostem Kauzy dne v den svých narozenin. S Alanem Hejmou světová rekordmanka hovořila o lenosti dnešních dětí, o hrozbě anulování světových rekordů i o dopingu...
25.01.2016

Matěj Stropnický: Zelení usilují o aktivní voliče všech stran!

Hostem pondělní Kauzy dne Rádia Impuls byl nový předseda Strany Zelených Matěj Stropnický. V debatě s reportérem Alanem Hejmou Matěj Stropnický naznačil, jak chce Zelené znovu dostat do sněmovny. Hovořil i o svém postoji k uprchlíkům...
21.01.2016

Miroslav Pelta: Na Zličín posílám Disciplinární komisi!

Předseda Fotbalové asociace České republiky v rozhovoru pro Kauzu dne Rádia Impuls řekl, že konec skupiny Synot na postu generálního partnera do poslední chvíle nečekal. Když už ale přišel, dokáže se s ním prý vyrovnat a peníze sehnat jinde. Pelta také reagoval na výrok manažera pražského klubu FC Zličín Josefa Jarolímka. Ten v úterní Kauze dne řekl, že vedení Fotbalové Asociace ovládá nejrozšířenější sport pomocí totalitních metod. Více ve videu.
19.01.2016

Josef Jarolímek: Český fotbal ovládá strach!

Pražský klub FC Zličín vyzval ostatní kluby, aby bojkotovaly první zápas jarních soutěží. Má to být protest proti údajně nedemokratickým praktikám vedení FAČR. Hostem úterní Kauzy dne byl proto manažer FC Zličín Josef Jarolímek.
18.01.2016

Jan Krupa: V Česku je 35 tisíc bezdomovců!

Rtuť na teploměru klesla, bílá zima je tu. Těžké období pro lidi bez domova. Hostem pondělní Kauzy dne Rádia Impuls proto byl Jan Krupa - šéf sociálních služeb Armády spásy.
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.