Motivace k hubnutí musí být trvalá!

Publikováno: 09.01.2016 07:20
Jaké cíle bychom si měli dávat, pokud chceme trvale zhubnout a jaká je šance, že se nám to podaří? Na tyto otázky dnes odpovídá výživový poradce Petr Havlíček. Poslechněte si zvukový záznam.
24.01.2016

Smoothie ze zmraženého ovoce

Co když si uděláme smoothie z mraženého ovoce a přidáme k němu třeba čerstvý banán? Opravdu je tento nápoj zdravý? Dozvíte se ze zvukového záznamu a odpovědi Petra Havlíčka.
23.01.2016

Zahřeje nás horký čaj?

Dnes nás zajímalo, jestli je dobré ohřát se v mrazu horkým čajem. Poslechněte si zvukový záznam a odpověď výživového poradce Petra Havlíčka.
17.01.2016

Jak správně vybrat pečivo?

Je dobrý chléb k snídani? A pokud ano, tak jaký? Na tyto dotazy má odpověď výživový poradce Petr Havlíček. Poslechněte si zvukový záznam a dozvíte se více!
16.01.2016

Kolik cukru můžeme denně spořádat?

Petr Havlíček dnes odpovídá na dotaz, který zajímá mnoho z našich posluchaček, a to na co si při výběru potravin dávat pozor a kolik je optimální sníst za den cukru, který je obsažen prakticky ve všem. Poslechněte si zvukový záznam a dozvíte se více!
10.01.2016

Keto dieta

Výživový poradce Petr Havlíček dnes hovořil o keto dietě. Dá se díky ní zhubnout a není nebezpečná? Dozvíte se ze zvukového záznamu.
Impuls on-line
Český Impuls on-line
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.