Vyhrát chytrý telefon je tak jednoduché!

Publikováno: 08.01.2016 10:13
Video není možné přehrát! Omlouváme se.
Každé všední lednové ráno a dopoledne rozdává Inspektor českých silnic, Mirek 007, dopravním agentům chytré telefony. Během měsíce jich předá celkem sto.

Mirek 007 jezdí s dopravní hlídkou Rádia Impuls každé ráno po silnicích napříč celou Českou Republikou a hlásí se živě do vysílání. V živých vstupech pokládá dopravním agentům otázky. Pokud agenti odpoví správně a prokáží se mobilním telefonem bez chytrých funkcí, vyhrávají automaticky nový smartphone. Vyhrát mohou samozřejmě i posluchači, kteří již chytrý mobil vlastní. Ti se však musí na místě prokázat, že mají nainstalovanou dopravní aplikaci Waze a jsou členy týmu agentů Ráááádia Impuls.

"Někdy to jsou opravdu dostihy, dopravní agenti nechávají stát svá auta na blikačkách, vybíhají ze svých vyhřátých vozů a chtějí s námi soutěžit na námi určených místech. Pokud chytrý telefon zrovna nezískají, tak pro ně máme dárečky, které za volantem potěší každého řidiče," říká Inspektor českých silnic.

Po Brdech, Liberci a Hradci Králové, přivezlo v pátek Rádio Impuls chytré telefony také do jihomoravské metropole a opět o ně byl velký zájem. Podívejte se na video.

13.01.2016

Vlasta Korec a Ivo Apfel dnes rozdávali chytré telefony!

Rádio impuls rozšiřuje svůj tým dopravních agentů prostřednictvím aplikace Waze. Po celý leden, každé všední ráno, rozvážejí členové týmu chytré mobily po celé České Republice. Ve středu ráno se úkolu ujali Vlasta Korec a Ivo Apfel. Podívejte se na video.
11.01.2016

Mirek 007 přivezl nové telefony na Mělnicko!

Dnes se soutěžilo o chytré telefony vhodné pro naší novou aplikaci Waze na trase Praha-Mělník-Kokořín-Doksy. Náš inspektor českých silnic Mirek 007 se hlásí ve videu. Podívejte se!
06.01.2016

Liberec byl dnes teritoriem Mirka 007!

Inspektor českých silnic Mirek 007, dnes s kufrem plným chytrých telefonů vyrazil směr Liberec. I přes sněžení dojel a dělal radost. Podívejte se na nového chytrého agenta Dopravy 007.
30.12.2015

2016 – Rok chytrého cestování

Rádio Impuls vyhlašuje rok 2016 Rokem chytrého cestování! Upozorňuje tím na posun svého dopravního zpravodajství do nové dimenze – propojení stávající podoby Dopravy 007 s mobilní aplikací Waze. Proto hned od ledna budeme na různých místech České republiky rozdávat chytré mobilní telefony uzpůsobené pro práci se zmíněnou aplikací.
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.