Vyhrát chytrý telefon je tak jednoduché!

Publikováno: 08.01.2016 10:13
Každé všední lednové ráno a dopoledne rozdává Inspektor českých silnic, Mirek 007, dopravním agentům chytré telefony. Během měsíce jich předá celkem sto.

Mirek 007 jezdí s dopravní hlídkou Rádia Impuls každé ráno po silnicích napříč celou Českou Republikou a hlásí se živě do vysílání. V živých vstupech pokládá dopravním agentům otázky. Pokud agenti odpoví správně a prokáží se mobilním telefonem bez chytrých funkcí, vyhrávají automaticky nový smartphone. Vyhrát mohou samozřejmě i posluchači, kteří již chytrý mobil vlastní. Ti se však musí na místě prokázat, že mají nainstalovanou dopravní aplikaci Waze a jsou členy týmu agentů Ráááádia Impuls.

"Někdy to jsou opravdu dostihy, dopravní agenti nechávají stát svá auta na blikačkách, vybíhají ze svých vyhřátých vozů a chtějí s námi soutěžit na námi určených místech. Pokud chytrý telefon zrovna nezískají, tak pro ně máme dárečky, které za volantem potěší každého řidiče," říká Inspektor českých silnic.

Po Brdech, Liberci a Hradci Králové, přivezlo v pátek Rádio Impuls chytré telefony také do jihomoravské metropole a opět o ně byl velký zájem. Podívejte se na video.

11.01.2016

Mirek 007 přivezl nové telefony na Mělnicko!

Dnes se soutěžilo o chytré telefony vhodné pro naší novou aplikaci Waze na trase Praha-Mělník-Kokořín-Doksy. Náš inspektor českých silnic Mirek 007 se hlásí ve videu. Podívejte se!
06.01.2016

Liberec byl dnes teritoriem Mirka 007!

Inspektor českých silnic Mirek 007, dnes s kufrem plným chytrých telefonů vyrazil směr Liberec. I přes sněžení dojel a dělal radost. Podívejte se na nového chytrého agenta Dopravy 007.
30.12.2015

2016 – Rok chytrého cestování

Rádio Impuls vyhlašuje rok 2016 Rokem chytrého cestování! Upozorňuje tím na posun svého dopravního zpravodajství do nové dimenze – propojení stávající podoby Dopravy 007 s mobilní aplikací Waze. Proto hned od ledna budeme na různých místech České republiky rozdávat chytré mobilní telefony uzpůsobené pro práci se zmíněnou aplikací.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.