Jan Krupa: V Česku je 35 tisíc bezdomovců!

Publikováno: 18.01.2016 18:05
Rtuť na teploměru klesla, bílá zima je tu. Těžké období pro lidi bez domova. Hostem pondělní Kauzy dne Rádia Impuls proto byl Jan Krupa - šéf sociálních služeb Armády spásy.
19.01.2016

Josef Jarolímek: Český fotbal ovládá strach!

Pražský klub FC Zličín vyzval ostatní kluby, aby bojkotovaly první zápas jarních soutěží. Má to být protest proti údajně nedemokratickým praktikám vedení FAČR. Hostem úterní Kauzy dne byl proto manažer FC Zličín Josef Jarolímek.
14.01.2016

Peter Duhan: Šéf rady Českého rozhlasu musí skončit!

Bývalý generální ředitel Českého rozhlasu Peter Duhan v rozhovoru pro Kauzu dne Rádia Impuls řekl, že údajné maily předsedy rady ČRo Petra Šafaříka adresované premiérovi Bohuslavu Sobotkovi jsou hrubým přešlapem.
13.01.2016

Yngvar Brenna: Norové o české kritice Barnevernu nevědí!

Barnevern a odebírání dětí rodičům v Norsku - to bylo jediné téma středeční Kauzy dne Rádia Impuls. Hostem Alana Hejmy byl norský publicista žijící v Česku Yngvar Brenna...
12.01.2016

Václav Klaus ml.: Zlatej Chládek!

Hostem Kauzy dne Rádia Impuls byl v úterý 12.ledna Václav Klaus ml. Expert ODS pro vzdělávání a školství s reportérem Alanem Hejmou hovořil o tom, co mu vadí na nápadech ministrů školství.
11.01.2016

Ondřej Neff: Před tzv.migrační korektností nás ochraňuje zkušenost s totalitou!

V pondělní Kauzy dne Rádia Impuls jsme přivítali Ondřeje Neffa. Spisovatel, publicista a člověk, který propadl internetu, s Alanem Hejmou hovořil o hackerském útoku na poštu premiéra Sobotky i o práci médií v době migrační krize...
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.