Jak se chránit proti chřipce?

Publikováno: 30.01.2016 07:20
Kdy je náš imunitní systém v ohrožení a čeho se vyvarovat v chřipkových měsících? Na tyto otázky dnes odpovídá výživový poradce Petr Havlíček. Poslechněte si zvukový záznam a dozvíte se více!
13.02.2016

Jak se zbavit tuku na břiše?

Jak se zbavit tuku na břiše? A proč to jde tak těžce? To jsou dnešní otázky pro výživového poradce Petra Havlíčka. Poslechněte si zvukový záznam a dozvíte se více!
07.02.2016

Výběr kvalitních surovin

Co by nemělo chybět na nákupním seznamu a podle čeho si vybírat kvalitní potraviny? Dozvíte se z dnešního rozhovoru s výživovým poradcem Petrem Havlíčkem.
06.02.2016

Hubnutí a vše kolem něj

Kolik nás bude stát hubnutí a jak vlastně začít? To je dnešní otázka pro výživového poradce Petra Havlíčka. Poslechněte si zvukový záznam.
31.01.2016

Jak jíst při nemoci?

Řada lidí při nemoci dostatečně nejí, a to nejen proto, že nemá chuť, ale i proto, že se bojí, že ztloustne. Co na to výživový poradce Petr Havlíček? Dozvíte se ze zvukového záznamu.
24.01.2016

Smoothie ze zmraženého ovoce

Co když si uděláme smoothie z mraženého ovoce a přidáme k němu třeba čerstvý banán? Opravdu je tento nápoj zdravý? Dozvíte se ze zvukového záznamu a odpovědi Petra Havlíčka.
Impuls on-line
Český Impuls on-line
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.