Hitovka skupiny Team si v českém éteru polepšila

Publikováno: 22.01.2016 14:35
Vypadá to, že extrémní mrazy mají vliv na český rádiový éter. Pohyb na prvních třech příčkách úplně zamrznul a ve zbytku žebříčku je pohyb minimální. A co je překvapivé, mezi stovkou nejhranějších písní se neobjevila ani žádná novinka.

Adele je stále první, za ní jsou i tento týden na dvojce X Ambassadors a na trojce Anna Naklab. Na čtyřku poskočilo duo Slza se songem "Katarze", první pětici uzavírají Xindl X a Mirka Miškechová.

Na šestém místě je kapela Team, která si se songem "Viem, čo cítíš" polepšila o šestnáct míst. Na sedmé místo z šestky padají R.City a Adam Levine, osmé místo bere tentokrát Elle King. Na devítce najdete Mirai a jejich singl "Cesta z města", na desátém místě huláká své "Hula Hoop" zpěvák OMI, který si polepšil o dvě pozice.

Top 10 ČR - rádia:
1.▬ Adele - Hello
2.▬ X Ambassadors - Renegades
3.▬ Anna Naklab & Alle Farben & Younotus - Supergirl
4.▲ Slza - Katarze
5.▼ Xindl X & Mirka Miškechová - Cudzinka v tvojej zemi
6.▲ Team - Viem, čo cítíš
7.▼ R. City - Locked Away
8.▼ Elle King - Ex's & Oh's
9.▲ Mirai - Cesta z města
10.▲ OMI - Hula Hoop

Článek je převzat z Musicserver.cz

27.01.2016

Chinaski představují nový videoklip k písni Slovenský klín

Kapela Chinaski se rozhodla po čase opět připomenout své více než rok staré album "Rockfield". Nabízí z něj proto další singl. Píseň "Slovenský klín" se již pár týdnů prohání rádiovým éterem a nevede si úplně špatně.
25.01.2016

Začínající české zpěvačky poráží kapelu Kryštof

Další týden letošního roku přináší první velkou změnu na nejvyšších příčkách české IFPI hitparády alb. Došlo k ní ale za velmi smutných okolností. Zpěvačka Adele musela předat žezlo v prodejích nedávno zesnulému Davidu Bowiemu.
23.01.2016

Ewa Farna, Support Lesbiens a Nebe chystají turné

Společná turné se v posledních letech stávají u českých kapel stále oblíbenější. Další z nich mají na svědomí Support Lesbiens, Nebe a Ewa Farna.
21.01.2016

Kryštof posílají do světa další hit z alba "Srdcebeat"

Album "Srdcebeat" kapely Kryštof patří bezesporu k hrstce českých titulů, které se v minulém roce prodávaly po tisících. To ale samozřejmě neznamená, že by bylo na škodu tento zájem přikrmit a fanouškům nabídnout další singl. Sice asi hodně z nich doufalo, že půjde o song "Mou vinou", nakonec ale padla volba na podobně dravou píseň "Tak pojď hledat břeh".
18.01.2016

Lucie Bílá nazpívala píseň k filmu Lída Baarová

Už 20. ledna se dočká slavnostní premiéry velkofilm Filipa Renče "Lída Baarová". Hned o dva dny později jej bude následovat ve fyzické i digitální podobě soundtrack. Hudební složku dostal na starost ostřílený Ondřej Soukup a v jedné z písní si zazpívá i představitelka titulní role Táňa Pauhofová.
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.