Fanda Banda vyráží do přírody!

Publikováno: 29.01.2016 15:50
Víkend je za rohem a počasí na procházku jako dělané. Fanda a jeho česká banda proto hledá zvíře, které můžete určitě venku potkat. Podívejte se na video.
01.02.2016

Slovní fotbal u Fandy bandy!

Také si občas ráááádi s dětmi zahrajete slovní fotbal? Proč ho nepřenést do éteru? Petr Vondráček vymyslel cestu a hned z toho udělal soutěž. Podívejte se na video a hrajte s námi.
28.01.2016

Zdraví je základ!

Své o tom ví nejen pořad Fanda a jeho česká banda, ale také hudebník Petr Janda. Proč právě on? Odpoví hudební omáčka Petra Vonráčka, ve které hledáme nemoc.
27.01.2016

Hledáme známý citát Jana Wericha!

V pořadu Fanda a jeho česká banda se zaměřujeme na hádanky pravidelně. Dnes pro vás máme jednu spojednou s hercem Janem Werichem. Podívejte se na hudební nápovědu od Petra Vondráčka, určitě vám pomůže.
26.01.2016

Našli jste napumpovanou peněženku?

A našli jste i toho, kdo ji ztratil? Na tuto otázku se Vás dnes ptá Fanda a jeho česká banda a Petr Vondráček samozřejmě přidává tématickou hudební omáčku. Podívejte se na video!
25.01.2016

Hledáme součást každého mobilního telefonu!

Je pár věcí, které z běžného telefonu dělají ten mobilní. Právě jednu z takových součástí hledá pořad Fanda a jeho česká banda. Nápovědou vám může být hudební omáčka Petra Vondráčka a Mandrage. Podívejte se!
Impuls on-line
Český Impuls on-line
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.