Ewa Farna, Support Lesbiens a Nebe chystají turné

Publikováno: 23.01.2016 00:00
Společná turné se v posledních letech stávají u českých kapel stále oblíbenější. Další z nich mají na svědomí Support Lesbiens, Nebe a Ewa Farna.

Nejméně sedm měst napříč Českou republikou uvidí program "On Stage". Začátek je naplánován na 6. dubna do Brna. Ewa Farna prozradila, že nikdy neabsolvovala tour s jinými kapelami. I loňské akustické turné odjela se svoji kapelou samostatně. Společné turné je tedy vítaná změna.

Ewa se letos nejvíce soustředí na jubilejní oslavu deseti let kariéry, které oslaví velkým koncertem 11. listopadu. Toto turné je tedy jednou z mála příležitostí, jak Ewu Farnou během jara vidět.

Článek je převzat z Musicserver.cz

27.01.2016

Chinaski představují nový videoklip k písni Slovenský klín

Kapela Chinaski se rozhodla po čase opět připomenout své více než rok staré album "Rockfield". Nabízí z něj proto další singl. Píseň "Slovenský klín" se již pár týdnů prohání rádiovým éterem a nevede si úplně špatně.
25.01.2016

Začínající české zpěvačky poráží kapelu Kryštof

Další týden letošního roku přináší první velkou změnu na nejvyšších příčkách české IFPI hitparády alb. Došlo k ní ale za velmi smutných okolností. Zpěvačka Adele musela předat žezlo v prodejích nedávno zesnulému Davidu Bowiemu.
22.01.2016

Hitovka skupiny Team si v českém éteru polepšila

Vypadá to, že extrémní mrazy mají vliv na český rádiový éter. Pohyb na prvních třech příčkách úplně zamrznul a ve zbytku žebříčku je pohyb minimální. A co je překvapivé, mezi stovkou nejhranějších písní se neobjevila ani žádná novinka.
21.01.2016

Kryštof posílají do světa další hit z alba "Srdcebeat"

Album "Srdcebeat" kapely Kryštof patří bezesporu k hrstce českých titulů, které se v minulém roce prodávaly po tisících. To ale samozřejmě neznamená, že by bylo na škodu tento zájem přikrmit a fanouškům nabídnout další singl. Sice asi hodně z nich doufalo, že půjde o song "Mou vinou", nakonec ale padla volba na podobně dravou píseň "Tak pojď hledat břeh".
18.01.2016

Lucie Bílá nazpívala píseň k filmu Lída Baarová

Už 20. ledna se dočká slavnostní premiéry velkofilm Filipa Renče "Lída Baarová". Hned o dva dny později jej bude následovat ve fyzické i digitální podobě soundtrack. Hudební složku dostal na starost ostřílený Ondřej Soukup a v jedné z písní si zazpívá i představitelka titulní role Táňa Pauhofová.
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.