Pohyb po jídle

Publikováno: 27.12.2015 07:20
Pohyb po vydatném jídle hned nebo je lepší chvilku si odpočinout? Na tuto otázku jsme se dnes zeptali výživového poradce Petra Havlíčka. Poslechněte si zvukový záznam a dozvíte se více.
09.01.2016

Motivace k hubnutí musí být trvalá!

Jaké cíle bychom si měli dávat, pokud chceme trvale zhubnout a jaká je šance, že se nám to podaří? Na tyto otázky dnes odpovídá výživový poradce Petr Havlíček. Poslechněte si zvukový záznam.
03.01.2016

Jak sestavit pestrý a vyvážený jídelníček?

Je nutné, aby nám pestrý jídelníček sestavil odborník nebo to zvládneme sami? Poslechněte si zvukový záznam a odpověď výživového poradce Petra Havlíčka a dozvíte se více!
02.01.2016

Snídaňový rituál prospívá párům i rodinám!

Jak může snídaňový rituál ovlivnit pár nebo rodinu? Na tuto otázku dnes odpovídá výživový poradce Petr Havlíček. Poslechněte si zvukový záznam a dozvíte se více!
26.12.2015

Přibírání po vánočním cukroví

Je doba Vánoc, ke které patří vánoční cukroví. Jak je to s přibíráním po této dobrotě? Dozvíte se z odpovědi výživového poradce Petra Havlíčka.
20.12.2015

Vitamíny v tabetách

Vitamíny v pilulkách, to je dnešní téma pro výživového poradce Petra Havlíčka. Jsou zdraví prospěšné nebo naopak nejsou? Dozvíte se ze zvukového záznamu.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.