Václav Klaus: S Martinem Konvičkou bych na pódium nešel!

Publikováno: 26.11.2015 18:10
Bývalý prezident České republiky v exkluzivním rozhovoru pro Kauzu dne Rádia Impuls kritizoval postoje lídra Bolku proti islámu Martina Konvičky a vyjádřil se také k vystoupení prezidenta Miloše Zemana na pražském Albertově 17. listopadu, kdy současná hlava státu promluvila vedle představitelů Bloku proti islámu. Podívejte se na video a dozvíte se více!
07.12.2015

Jiří Dolejš pro RÁDIO IMPULS: Na Ransdorfovo vysvětlení jsem velmi zvědavý!

Místopředseda KSČM Jiří Dolejš byl hostem pondělní Kauzy dne Rádia Impuls. Reportér Alan Hejma s Jiřím Dolejšem hovořil o skandálu komunistického europoslance Miloslava Ransdorfa ve Švýcarsku...
03.12.2015

Češi se bojí do ciziny, tuzemským horám roste návštěvnost, úrazů dramaticky přibývá!

Náčelník krkonošské horské služby Adolf Klepš v Kauze dne Rádia Impuls vysvětloval souvislost mezi popularitou tuzemských rekreačních středisek a úrazovostí. Poslechněte si zvukový záznam a dozvíte se více.
02.12.2015

Ministr vnitra Chovanec: O cestě Landy do Afghánistánu jsem informoval Bezpečnostní radu státu

Ministr vnitra Milan Chovanec mluvil v rozhovoru se Zuzanou Černou o strachu, radikalizaci společnosti i o Danielovi Landovi a jeho kontaktech v Afghánistánu.
01.12.2015

Dokumentarista Remunda: Napětí na Ukrajině ničí i rodinné vztahy

Dokumentarista Filip Remunda mluvil v rozhovoru se Zuzanou Černou o náladách a odhodlání Ukrajinců víc než rok a půl od Majdanu.
30.11.2015

Miroslav Kalousek: Jestli Babiš nezruší volby, bude Karel Schwarzenberg kandidovat do sněmovny

Předseda TOP 09 Miroslav Kalousek mluvil v rozhovoru se Zuzanou Černou o TOP 09 bez předsedy Karla Schwarzenberga, vlastních chybách i o prezidentovi Miloši Zemanovi.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.