Vladana Augstenová: Pokulhávající legalizace prostituce je zbraň pro násilníky!

Publikováno: 05.11.2015 18:16
Video není možné přehrát! Omlouváme se.
Sexuální asistentka nejen pro handicapované Vladana Augstenová v Kauze dne na Rádiu Impuls mluvila o práci s handicapovanými v oblasti sexu. Je jedna z pěti asistentek v České republice, která tuto službu provozuje. Sama se zaměřuje i na jiné erotické služby a snaží se šířit osvětu v oblasti prostituce. Kritizuje především absenci zákona, který by některé pojmy jasně definoval.
16.11.2015

Andor Šándor: Obří klimatický summit v Paříži by se měl odložit

Bezpečnostní expert Andor Šándor mluvil v rozhovoru se Zuzanou Černou o situaci po teroristických útocích v Paříži. Další podle něj přijdou. Pozemní operace na Blízkém východě by podle něj byla chyba, na kterou Islámský stát čeká.
12.11.2015

Petr Robejšek: Česko umí demokracii lépe než Západ

Respektovaný politolog a ekonom Petr Robejšek v Kauze dne Rádia Impuls chválil postoj české vlády v otázce migrační krize. Rozumí i prezidentu Zemanovi. Poslechněte si zvukový záznam.
11.11.2015

Ministr Marian Jurečka: Mě Chovanec do letadla vzal, dát přednost ministrovi je logické

Ministr zemědělství a místopředseda KDU-ČSL Marian Jurečka mluvil v rozhovoru se Zuzanou Černou o letošní úrodě, teplu i vztazích mezi ministry. Okomentoval i to, že ministr vnitra Milan Chovanec odmítl vzít do armádního speciálu kolegu ze spravedlnosti Roberta Pelikána.
10.11.2015

Alexandra Udženija : Za všechno může Adriana Krnáčová!

V úterní Kauze dne Rádia Impuls se mluvilo o rozpadu pražské vládnoucí koalice. Hostem Alana Hejmy byla opoziční zastupitelka za ODS Alexandra Udženija.
09.11.2015

Pavel Caprata: Babiše musí hlídat stát!

V pondělí byl hostem Kauzy dne Rádia Impuls šéf Asociace osobních strážců Pavel Caprata. V debatě s reportérem Alanem Hejmou mluvil o podle oprávněném nároku ministra financí Andreje Babiše na policejní ochranku. Řeč přišla i práci bodyguarda obecně...
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.