Vladana Augstenová: Pokulhávající legalizace prostituce je zbraň pro násilníky!

Publikováno: 05.11.2015 18:16
Sexuální asistentka nejen pro handicapované Vladana Augstenová v Kauze dne na Rádiu Impuls mluvila o práci s handicapovanými v oblasti sexu. Je jedna z pěti asistentek v České republice, která tuto službu provozuje. Sama se zaměřuje i na jiné erotické služby a snaží se šířit osvětu v oblasti prostituce. Kritizuje především absenci zákona, který by některé pojmy jasně definoval.
11.11.2015

Ministr Marian Jurečka: Mě Chovanec do letadla vzal, dát přednost ministrovi je logické

Ministr zemědělství a místopředseda KDU-ČSL Marian Jurečka mluvil v rozhovoru se Zuzanou Černou o letošní úrodě, teplu i vztazích mezi ministry. Okomentoval i to, že ministr vnitra Milan Chovanec odmítl vzít do armádního speciálu kolegu ze spravedlnosti Roberta Pelikána.
10.11.2015

Alexandra Udženija : Za všechno může Adriana Krnáčová!

V úterní Kauze dne Rádia Impuls se mluvilo o rozpadu pražské vládnoucí koalice. Hostem Alana Hejmy byla opoziční zastupitelka za ODS Alexandra Udženija.
09.11.2015

Pavel Caprata: Babiše musí hlídat stát!

V pondělí byl hostem Kauzy dne Rádia Impuls šéf Asociace osobních strážců Pavel Caprata. V debatě s reportérem Alanem Hejmou mluvil o podle oprávněném nároku ministra financí Andreje Babiše na policejní ochranku. Řeč přišla i práci bodyguarda obecně...
04.11.2015

Geolog Václav Cílek: Nedá se říct, co bude, ale hrozí sucho i povodně

Geolog Václav Cílek mluvil v rozhovoru se Zuzanou Černou o extrémním suchu i hrozících povodních.
03.11.2015

Ladislav Keller: Katastrofu ruského letadla způsobila zřejmě bomba!

V Kauze dne Rádia Impuls v úterý promluvil dopravní pilot a letecký publicista Ladislav Keller. V rozhovoru s Alanem Hejmou mluvili o katastrofě ruského Airbusu v Egyptě. Také o tom, jak se poznají kvalitní a bezpečné aerolinky.
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.