Vladana Augstenová: Pokulhávající legalizace prostituce je zbraň pro násilníky!

Publikováno: 05.11.2015 18:16
Sexuální asistentka nejen pro handicapované Vladana Augstenová v Kauze dne na Rádiu Impuls mluvila o práci s handicapovanými v oblasti sexu. Je jedna z pěti asistentek v České republice, která tuto službu provozuje. Sama se zaměřuje i na jiné erotické služby a snaží se šířit osvětu v oblasti prostituce. Kritizuje především absenci zákona, který by některé pojmy jasně definoval.
09.11.2015

Pavel Caprata: Babiše musí hlídat stát!

V pondělí byl hostem Kauzy dne Rádia Impuls šéf Asociace osobních strážců Pavel Caprata. V debatě s reportérem Alanem Hejmou mluvil o podle oprávněném nároku ministra financí Andreje Babiše na policejní ochranku. Řeč přišla i práci bodyguarda obecně...
04.11.2015

Geolog Václav Cílek: Nedá se říct, co bude, ale hrozí sucho i povodně

Geolog Václav Cílek mluvil v rozhovoru se Zuzanou Černou o extrémním suchu i hrozících povodních.
03.11.2015

Ladislav Keller: Katastrofu ruského letadla způsobila zřejmě bomba!

V Kauze dne Rádia Impuls v úterý promluvil dopravní pilot a letecký publicista Ladislav Keller. V rozhovoru s Alanem Hejmou mluvili o katastrofě ruského Airbusu v Egyptě. Také o tom, jak se poznají kvalitní a bezpečné aerolinky.
02.11.2015

Bezdomovec Honza: Mé gamblerství začalo sázením na fotbal a skončilo ulicí

Bezdomovec Honza mluvil v rozhovoru se Zuzanou Černou o tom, jak se kvůli sportovním sázkám dostal do dluhů. Stal se gamblerem a výplatu prohrál i v kartách za jeden večer. Dnes má obří dluhy, ale snaží se vrátit zpět.
29.10.2015

František Ringo Čech: Příští vyznamenání by měl Zeman rozdávat na invalidním křesle!

Myslí si to jeden z čerstvých držitelů medaile Za zásluhy umělec František Ringo Čech. V Kauze dne Rádia Impuls s Jaroslavem Pleslem řekl, že by si dokázal přestavit prezidenta na invalidním vozíku. Podle Čecha pro hlavu státu lepší varianta, než aby zkolaboval při náročném programu. Podívejte se na video.
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.