Odposlechy umějí policisté nasadit zcela nepozorovaně!

Publikováno: 18.09.2015 18:10
Mluví o tom reportér Lidových novin Radek Kedroň, který napsal knihu Operace Rath. V ní mapuje okolnosti vyšetřování korupčního případu bývalého středočeského hejtmana Davida Ratha. Radek Kedroň byl hostem Honzy Benešovského v dnešním pořadu Tajemství úspěchu.
30.10.2015

Cesta kolem světa za pětadvacet dní!

To je jedna z velkých podzimních prémií naší hry Haló, tady Impulsovi. Hracím Dnem D je pátek 13. listopadu. Šéf pořádající cestovní kanceláře Tomáš Cikán byl večer hostem Honzy Benešovského v našem pořadu Tajemství úspěchu. Podívejte se na video.
23.10.2015

Mirka Čejková: Pacienti se mají sami zajímat o způsoby léčby!

Pacienti se mají sami zajímat o způsoby léčby!Říká to šéfka Nadačního fondu pro protonovou terapii Mirka Čejková. Bývalá hvězda televizního zpravodajství se o práva pacientů začala brát na základě vlastního životnímu příběhu. Promluvila o tom v Tajemství úspěchu.
09.10.2015

Filmoví fanoušci zažívají podzimní žně!

V desítkách českých kin běží ty nejlepší filmy z festivalů v Berlíně, Benátkách a Cannes. O výjimečném projektu mluvil v dnešním Tajemství úspěchu s Honzou Benešovským prezident společnosti Film Europe Ivan Hronec. Jaký věhlas má ve světě český film? A máme šanci na Oscara? Odpoví video.
02.10.2015

16 tisíc lidí s roztroušenou sklerózou hledá Nadační fond Impuls!

Pacienty s touto vážnou diagnózou chce přimět ke sportu. Téma jsme rozvedli v pořadu Tajemství úspěchu. Honza Benešovský si do vysílání pozval respektovanou odbornici na léčbu roztroušené sklerózy, profesorku Evu Havrdovou.
25.09.2015

Soukromým vysokým školám v Česku chybí tradice!

Také proto se některé z nich dostávají do ostrých debat kvůli kvalitě výuky. Myslí si to zakladatelka Společenství škol a rektorka Vysoké školy finanční a správní Bohuslava Šenkýřová. Podívejte se na Tajemství úspěchu.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.