Na FOR ARCHu se předvede nábytkářská legenda!

Publikováno: 11.09.2015 18:10
26. mezinárodní stavební veletrh se bude konat na výstavišti v pražských Letňanech od 15. do 19. září, Rádio Impuls je mediálním partnerem. Do dnešního Tajemství úspěchu si zveme dalšího z vystavovatelů – Stanislava Hanáka.
18.09.2015

Odposlechy umějí policisté nasadit zcela nepozorovaně!

Mluví o tom reportér Lidových novin Radek Kedroň, který napsal knihu Operace Rath. V ní mapuje okolnosti vyšetřování korupčního případu bývalého středočeského hejtmana Davida Ratha. Radek Kedroň byl hostem Honzy Benešovského v dnešním pořadu Tajemství úspěchu.
04.09.2015

Na FOR ARCHu se předvede i portál pro amatérské stavbaře!

26. mezinárodní stavební veletrh se bude konat na výstavišti v pražských Letňanech od 15. do 19. září, Rádio Impuls je mediálním partnerem. A do dnešního Tajemství úspěchu si zveme jednoho z vystavovatelů - zakladatele internetových stránek pro kutily Svépomocí.cz Pavla Tesárka. Podívejte se na video.
28.08.2015

VIDEO-REPRÍZA: Mámy od dětí jsou u taneční tyče nejlepší!

Říká to mistryně republiky v tanci u tyče Růžena Kunstýřová, která byla od šesti večer hostem Honzy Benešovského v pořadu Tajemství úspěchu. Podle Kunstýřové mají pro tento sport ideální předpoklady urostlejší ženy. Podívjete se na video.
26.06.2015

Cyklista Jiří Ježek v Tajemství úspěchu!

Překonal svůj handicap a opakovaně se mu daří vyhrávat cyklistické závody. To je Jiří Ježek. Kromě toho pomáhá ostatním a je patronem Birell jízdy. Projekt přišel představit Impulsu. Podívejte se na video.
19.06.2015

Hydrogeolog Pavel Zika v Tajemství úspěchu: Voda je všude!

Voda je všude! Říká to hydrogeolog Pavel Zika, který se hledáním pramenů zabývá profesionálně. Přední odborník na studniční vrty byl od šesti večer hostem Honzy Benešovského v pořadu Tajemství úspěchu.J ak hledají vodu takzvaní proutkaři? A mají nadpřirozené schopnosti? Dozvíte se ve videu.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.