Lenka Klicperová a Markéta Kutilová v Kauze dne Rádia Impuls: Česko by se za přístup k imigrantům mělo stydět!

Publikováno: 07.09.2015 18:05
Ostře zkritizovaly české úřady v Kauze dne Rádia Impuls dvě válečné novinářky Lenka Klicperová a Markéta Kutilová. Obě se právě vrátily z města Kobani v Sýrii na frontové linii s Islámským státem.
14.09.2015

Lubomír Zaorálek: Samotné uzavření hranic není spásné. Je to omyl.

Ministr zahraničí Lubomír Zaorálek mluvil v rozhovoru se Zuzanou Černou a uzavírání hranic mezi členskými státu Evropské unie.
10.09.2015

Jiří Dienstbier: Autory některých výroků na internetu je nutné trestně stíhat!

Ministr pro lidská práva Jiří Dienstbier (ČSSD) v Kauze dne Rádia Impuls odsoudil projevy nenávisti například na sociálních sítích nebo v diskuzích pod články na serverech. Někteří autoři hanlivých výroků by podle Dienstbiera klidně mohli skončit před soudem.
09.09.2015

Jaroslav Kmenta: Radovan Krejčíř by si v Jihoafrické republice mohl posedět na doživotí

Investigativní novinář a spoluautor scénáře k filmu Gangster Ka Jaroslav Kmenta mluvil v rozhovoru se Zuzanou Černou i o skutečném případu Radovana Krejčíře. Tamní justice ho podle Kmenty nepustí a je možné, že by Krejčíř mohl ve vězení v JAR zůstat už na vždy.
08.09.2015

Jan Mládek: Čínskou firmu CEFC vede bývalý důstojník!

Hostem Kauzy dne Rádia Impuls byl ministr průmyslu a obchodu Jan Mládek. Reportér Alan Hejma s ním hovořil o obřích čínských investicích v Česku. Také o tom, jestli právě toto není bezpečnostním rizikem pro Česko...
03.09.2015

Oldřich Martinů: Na nelegální migraci lidí se podílí až 30 tisíc pašeráků

Zástupce ředitele Europolu a bývalý policejní prezident Oldřich Martinů v Kauze dne Rádia Impuls řekl, že podle statistik Europolu se přiživuje na transportu uprchlíků do Evropy až 30 tisíc lidí. Martinů zároveň přiznává, že ve většině případů jde o dobře organizovanou činnost. Více ve videu.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.