Lenka Klicperová a Markéta Kutilová v Kauze dne Rádia Impuls: Česko by se za přístup k imigrantům mělo stydět!

Publikováno: 07.09.2015 18:05
Audio není možné přehrát! Omlouváme se.
Ostře zkritizovaly české úřady v Kauze dne Rádia Impuls dvě válečné novinářky Lenka Klicperová a Markéta Kutilová. Obě se právě vrátily z města Kobani v Sýrii na frontové linii s Islámským státem.
08.09.2015

Jan Mládek: Čínskou firmu CEFC vede bývalý důstojník!

Hostem Kauzy dne Rádia Impuls byl ministr průmyslu a obchodu Jan Mládek. Reportér Alan Hejma s ním hovořil o obřích čínských investicích v Česku. Také o tom, jestli právě toto není bezpečnostním rizikem pro Česko...
03.09.2015

Oldřich Martinů: Na nelegální migraci lidí se podílí až 30 tisíc pašeráků

Zástupce ředitele Europolu a bývalý policejní prezident Oldřich Martinů v Kauze dne Rádia Impuls řekl, že podle statistik Europolu se přiživuje na transportu uprchlíků do Evropy až 30 tisíc lidí. Martinů zároveň přiznává, že ve většině případů jde o dobře organizovanou činnost. Více ve videu.
02.09.2015

Ministr financí Andrej Babiš: Koupím si spacák a vezmu si ho do sněmovny!

Hostem středeční Kauzy dne Rádia Impuls byl vicepremiér, ministr financí a šéf hnutí ANO Andrej Babiš. S reportérem Alanem Hejmou mluvili o obstrukcích opozice kolem zákona o elektronické evidenci tržeb a také o nepohodlnosti koaličního vládnutí...
01.09.2015

Kateřina Valachová: Pokud nezvládnu změnit financování školství, učitelé mi nebudou věřit

Ministryně školství Kateřina Valachová mluvila v rozhovoru se Zuzanou Černou o financování školství, zájmu o pedagogické fakulty i o náladě na ministerstvu školství.
15.07.2015

Kauza kolem nepoctivých taxikářů v Praze nabírá na obrátkách!

Investigativní novinář Janek Rubeš, který mapuje předražené vození turistů po metropoli, skončil po úderu pěstí od jednoho z řidičů na zemi. Věc už řeší policie a Janek Rubeš přijal pozvání do Impulsu, aby nepříjemný zážitek popsal.
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.