Pivovar Regent Třeboň

Publikováno: 21.06.2015 09:20
Noční už nejsou jen prohlídky hradů a kostelů. Hana Kracíková zjistila, že za tmy se dá jít i do pivovaru. A to konkrétně do jihočeského pivovaru Bohemia Regent. Chcete se dozvědět více? Poslechněte si zvukový záznam!

Zdroj obrázku: Wikipedia.org

30.06.2015

Důl a rozhledna Řimbaba

Málokdy se v Máme Česko rádi podíváme pod zem. Do dolu u středočeské Příbrami nás zavede Hana Kracíková. Nahlédneme s ní i do bytu správce dolu. Poslechněte si zvukový záznam!
29.06.2015

Potštejn

V Máme Česko rádi nám Hana Kracíková dnes představí Potštejn. Tamní hrad tentokrát nechá spát, čas máme pro zdejší zámek. Poslechněte si zvukový záznam a dozvíte se více!
28.06.2015

Červená Řečice

Hlubokou nebo Bouzov zná kdekdo. Díky Haně Kracíkové ale budeme po dnešku znát i zámek Červená Řečice, který svého času sloužil i jako sýpka. Chcete se dozvědět více? Poslechněte si zvukový záznam!
27.06.2015

Rozhledna Varta u Nového Města nad Metují

Prázdniny klepou na dveře a mnozí spřádají plány na cestování po Česku. Hana Kracíková doporučí jednu mimořádně vysokou východočeskou rozhlednu. Stojí na Náchodsku. Chcete se dozvědět více? Poslechněte si zvukový záznam!
20.06.2015

Zlatorudné mlýny u Olešnice

Skanzenů bychom po republice napočítali docela dost. Těch hornických už méně, a Hana Kracíková dnes ještě k tomu našla jeden, kde připomínají těžbu zlata. Najdeme ho asi 2 km od Zlatých Hor. Chcete se dozvědět více? Poslechněte si zvukový záznam!
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.