Martin Konvička: Jako odpůrce islámu chválím prezidenta!

Publikováno: 10.06.2015 18:05
Ve středu usedl u mikrofonu Kauzy dne Rádia Impuls antiislamista Martin Konvička. Šéf iniciativy Islám v ČR nechceme s Alanem Hejmou hovořil o petici, kterou donesl do sněmovny a o podhoubí radikálního islámu u nás...
16.06.2015

Šéf bytových družstev: Opravy bytových domů váznou i kvůli neúčasti členů na schůzích

Šéf bytových družstev Vít Vaníček mluvil v rozhovoru s Jaroslavem Pleslem o problémech v bytových domech.
15.06.2015

Místopředseda KDU-ČSL Benešík: Povinné kvóty mohou uzavřít hranice a to dopadne na naše podnikatele

Místopředseda KDU-ČSL a předseda Výboru pro evropské záležitosti Ondřej Benešík v rozhovoru se Zuzanou Černou mluvil o dopadu přistěhovalectví na Česko a nečinnosti světových politiků.
11.06.2015

Slavomír Lener: Uplácení trenérů v hokeji trvá nejspíš roky!

V Kauze dne RI to naznačil hlavní kouč českého hokejového svazu Slavomír Lener. Spojil se s ním šéfredaktor MfD Jaroslav Plesl. Osobní odpovědnost v úplatkářském skandálu kolem dnes už bývalého reprezentačního trenéra Růžičky Lener necítí a o rezignaci neuvažuje. Záznam Kauzy dne s hlavním trenérem hokejového svazu najdete ve videu.
09.06.2015

Tenistka Lucie Šafářová: Finálový růžový obleček jsem podepsala a věnovala do muzea Roland Garros

Tenistka Lucie Šafářová mluvila v rozhovoru se Zuzanou Černou o dojetí z úspěchu v Paříži, o odpočívání, o fenoménu Sereny Williamsové, o svém kanadském trenérovi, o levorukých tenistkách o reklamě i o tom, čím se sama odmění.
08.06.2015

Karel Janeček: Výherci Eurojackpotu s miliardami rád pomůžu!

Miliardář, matematik, mecenáš atd.Karel Janeček byl hostem Kauzy dne Rádia Impuls. Alan Hejma s ním hovořil o tom, co co miliardami z loterie, jak se vyvíjí jeho volební systém Demokracie 2.1 i o kauze Nagyová...
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.