Jo Nesbo - Krev na sněhu

Publikováno: 11.06.2015 17:00
Dnes Vám do Vaší knihovny doporučujeme knihu spisovatele Jo Nesbo - Krev na sněhu. Chcete se dozvědět více? Poslechněte si zvukový záznam!
14.10.2015

Zdeněk Svěrák - Filmové povídky

Dnes Vám do Vaší knihovny doporučujeme knihu Zdeňka Svěráka - Filmové povídky. Chcete se dozvědět více? Poslechněte si zvukový záznam!
07.10.2015

J.K. Rowlingová - Harry Potter a kámen mudrců

Dnes Vám do Vaší knihovny doporučujeme ilustrované vydání knihy spisovatelky J.K. Rowlingové - Harry Potter a kámen mudrců. Chcete se dozvědět více? Poslechněte si zvukový záznam!
30.09.2015

Samuel Bjork - V lese visí anděl

Dnes Vám do Vaší knihovny doporučujeme knihu spisovatele Samuela Bjorka - V lese visí anděl. Chcete se dozvědět více? Poslechněte si zvukový záznam!
25.06.2015

Alice Claytonová - Hřebec

Dnes Vám do Vaší knihovny doporučujeme knihu spisovatelky Alice Claytonové - Hřebec. Chcete se dozvědět více? Poslechněte si zvukový záznam!
18.06.2015

Jeffery Deaver - Říjnový seznam

Dnes Vám do Vaší knihovny doporučujeme knihu spisovatele Jefferyho Deavera - Říjnový seznam. Chcete se dozvědět více? Poslechněte si zvukový záznam!
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.