Vybojuje Plzeň titul?

Publikováno: 18.05.2015 08:50
Zuřivý reportér se dnes živě přihlásil z fotbalového stadionu v Plzni, kde domácímu týmu stačí jediná výhra k titulu. Chcete se dozvědět více? Poslechněte si zvukový záznam!
21.05.2015

Zuřivý reportér staví dům, ve kterém svět nebydlel!

Zuřivý reportér se dnes přihlásil z Nadějovic, kde pomáhá na stavbě domu, ve kterém svět nebydlel a o který hrajeme i ve hře Haló, tady Impulsovi. Chcete se dozvědět více? Poslechněte si zvukový záznam!
20.05.2015

Zuřivý reportér hledá práci na inzerát

Zuřivý reportér si dnes zkusil najít práci na inzerát. Zajímá Vás, jak se mu dařilo? Dozvíte se ze zvukového záznamu!
19.05.2015

Rychlá a bezbolestná operace očí pod dohledem Zuřivého reportéra!

Zuřivý reportér Aleš Růžička před čtyřmi lety postoupil oční operaci a nechal si odstranit dioptrie. Dnes byl na kontrole a sebou vzal také kolegyni z Impulsu, která v zápětí podstoupila moderní odstranění dioptrií a po pár minutách odcházela s naprosto ostrým zrakem. Podívejte se na video.
15.05.2015

Zuřivý reportér mezi hokejovými fanoušky

Zuřivý reportér včera zjišťoval, jak vypadá typický hokejový fanoušek. Chcete se dozvědět více? Poslechněte si zvukový záznam!
14.05.2015

Zuřivý reportér kupuje lístky na hokej na černém trhu

Zuřivý reportér se i dnes přihlásil z tenkého ledu, kde se obrátil na překupníky, kteří prodávají lístky na černém trhu. Zajímá Vás, jak to chodí? Poslechněte si zvukový záznam!
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.