Matematik Milan Hejný: Děti musí mít z matematiky radost, kalkulačka není špatná!

Publikováno: 12.05.2015 18:10
Matematik Milan Hejný v Kauze dne Rádia Impuls mluvil o výuce matematiky, memorování vzorečků i maturitě z matematiky v roce 2019.
13.05.2015

Vnučka Ferdinanda Peroutky Terezie Kaslová: Někteří voliči Miloše Zemana se mi omlouvají!

Hostem středeční Kauzy dne Rádia Impuls byla Terezie Kaslová - vnučka respektovaného prvorepublikového novináře Ferdinanda Peroutky. V debatě s Alanem Hejmou mluvila především o žalobě na stát kvůli prezidentovým údajným pomluvám jejího dědečka.
11.05.2015

Poslanec Tomio Okamura: Česko bych šel bránit se zbraní v ruce!

Hostem Kauzy dne Rádia Impuls byl poslanec Tomio Okamura. Politik, který minulý týden založil seskupení Svoboda a přímá demokracie. V rozhovoru s Alanem Hejmou mluvil Okamura o patriotismu, ochotě položit život za vlast i o pravopisných chybách...
07.05.2015

Zdeněk Hazdra v Kauze dne: Hrad ukazuje v kauze Peroutka neznalost a staví na neexistujících faktech

Ředitel Ústavu pro studium totalitních režimů Zdeněk Hazdra se v pořadu Rádia Impuls Kauza dne postavil za Ferdinanda Peroutku. V jeho textech podle Hazdry rozhodně neobjevíme kolaborantské tendence. Více se dozvíte z videozáznamu.
06.05.2015

Předseda sněmovny Hamáček: Setkání prezidentů Zemana a Putina je logické a může být přínosné

Předseda Poslanecké sněmovny ČR a místopředseda ČSSD Jan Hamáček mluvil v Kauze dne Rádia Impuls o vzdoru prezidenta Miloše Zemana jmenovat profesory, o hledání článku Ferdinanda Peroutky i o cestě Zemana do Moskvy a setkání s Putinem.
05.05.2015

Prorektor UJAK Petr Kolář: Je to spiknutí proti univerzitě!

Hostem Kauzy dne Rádia Impuls by prorektor Univerzity Jana Amose Komenského Petr Kolář. V debatě s Alanem Hejmou hovořili o údajném spiknutí Akreditační komise, o hrozbě odebrání státního souhlasu a o budoucnosti největší soukromé vysoké školy.
Impuls on-line
Český Impuls on-line
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.