James Rollins - Šestý zánik

Publikováno: 14.05.2015 17:00
Dnes Vám do Vaší knihovny doporučujeme knihu spisovatele Jamese Rollinse - Šestý zánik. Chcete se dozvědět více? Poslechněte si zvukový záznam!
11.06.2015

Jo Nesbo - Krev na sněhu

Dnes Vám do Vaší knihovny doporučujeme knihu spisovatele Jo Nesbo - Krev na sněhu. Chcete se dozvědět více? Poslechněte si zvukový záznam!
04.06.2015

Česko-turecká konverzace

Dnes Vám do Vaší knihovny doporučujeme výtisk vydavatelství Lingea - Česko-turecká konverzace. Chcete se dozvědět více? Poslechněte si zvukový záznam!
04.06.2015

Sarjanen Petri - Bílá smrt

Dnes Vám do Vaší knihovny doporučujeme knihu spisovatele Sarjanena Petriho - Bílá smrt - Příběh legendárního odstřelovače Zimní války Sima Häyhäho. Chcete se dozvědět více? Poslechněte si zvukový záznam!
21.05.2015

Val McDermidová - Cesta kostlivců

Dnes Vám do Vaší knihovny doporučujeme knihu spisovatelky Val McDermidové - Cesta kostlivců. Chcete se dozvědět více? Poslechněte si zvukový záznam!
07.05.2015

Lars Kepler - Stalker

Dnes Vám do Vaší knihovny doporučujeme knihu spisovatele Larse Keplera - Stalker. Chcete se dozvědět více? Poslechněte si zvukový záznam!
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.