Pavel Telička: Česko by mělo přijímat určité množství uprchlíků z Afriky

Publikováno: 23.04.2015 18:10
Europoslanec za hnutí ANO to řekl v pořadu Kauza dne. Reagoval tak na tragické události ve Středozemním moři. Pavla Teličku v Impulsu zpovídal šéfredaktor Mladé fronty DNES Jaroslav Plesl. Podívejte se na video!
27.04.2015

Šéfka akreditační komise Dvořáková: Kdyby UJAK říkal pravdu, studenti by odešli sami

Předsedkyně Akreditační komise Vladimíra Dvořáková mluvila o problémech soukromé Univerzity Jana Amose Komenského. Navrhuje odebrání akreditace.
22.04.2015

Místopředseda sněmovny Petr Gazdík: Mám větší odpovědnost než kancléř, ale nižší plat!

Hostem Kauzy dne byl Petr Gazdík, místopředseda sněmovny, úřadující předseda hnutí Starostové a nezávislí. V rozhovoru s Alanem Hejmou hovořili např.o situaci Starostů, o platech ústavních činitelů, ale i o hokeji...
21.04.2015

Ředitel inspekce Klanica: Kontroly odhalily i potraviny skladované na toaletě!

Ústřední ředitel Státní zemědělské a potravinářské inspekce Martin Klanica v Kauze dne Rádia Impuls mluvil o dovážených potravinách i o kontrolách a pokutách.
20.04.2015

Václav Klaus: Školitelé a komise jsou parazité školství!

Poradce ODS pro oblast školství Václav Klaus mladší v Kauze dne kritizoval jednotné přijímací zkoušky na střední školy a také financování školství. Řekl i to, jestli hodlá znovu vstoupit do ODS.
16.04.2015

Diplomat Petr Kolář v Kauze dne: Putinovské Rusko je pro západní svět hrozbou!

Bývalý velvyslanec ve Spojených státech amerických a také Ruské federaci Petr Kolář v Kauze dne Rádiu Impulsu řekl, že současná politika Ruska hovoří dál zastrašující rétorikou! na další témata v oblasti diplomacie se ptal šéfredaktor Mladé Fronty Dnes Jaroslav Plesl.
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.