Pavel Telička: Česko by mělo přijímat určité množství uprchlíků z Afriky

Publikováno: 23.04.2015 18:10
Audio není možné přehrát! Omlouváme se.
Europoslanec za hnutí ANO to řekl v pořadu Kauza dne. Reagoval tak na tragické události ve Středozemním moři. Pavla Teličku v Impulsu zpovídal šéfredaktor Mladé fronty DNES Jaroslav Plesl. Podívejte se na video!
29.04.2015

Hokejový internacionál Josef Augusta: Trenér Růžička má s Jágrem své plány!

Hostem Kauzy dne Rádia Impuls byl bývalý hokejový reprezentant a skvělý trenér národního týmu Josef Augusta. Mistrovství světa se blíží...
28.04.2015

Šimon Pánek z Člověka v tísni: Nadějí pro zemětřesením zničený Nepál jsou turisté

Ředitel Člověka v tísni Šimon Pánek mluvil v rozhovoru pro Rádio Impuls o následcích zemětřesení v Nepálu i o práci humanitárních organizacích.
27.04.2015

Šéfka akreditační komise Dvořáková: Kdyby UJAK říkal pravdu, studenti by odešli sami

Předsedkyně Akreditační komise Vladimíra Dvořáková mluvila o problémech soukromé Univerzity Jana Amose Komenského. Navrhuje odebrání akreditace.
22.04.2015

Místopředseda sněmovny Petr Gazdík: Mám větší odpovědnost než kancléř, ale nižší plat!

Hostem Kauzy dne byl Petr Gazdík, místopředseda sněmovny, úřadující předseda hnutí Starostové a nezávislí. V rozhovoru s Alanem Hejmou hovořili např.o situaci Starostů, o platech ústavních činitelů, ale i o hokeji...
21.04.2015

Ředitel inspekce Klanica: Kontroly odhalily i potraviny skladované na toaletě!

Ústřední ředitel Státní zemědělské a potravinářské inspekce Martin Klanica v Kauze dne Rádia Impuls mluvil o dovážených potravinách i o kontrolách a pokutách.
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.