Ministr Dienstbier: Zbrojní průkazy by se měly vydávat jen v naprosto mimořádných situacích!

Publikováno: 02.03.2015 18:10
Ministr pro lidská práva, rovné příležitosti a legislativu Jiří Dienstbier mluvil v rozhovoru pro Rádio Impuls o legislativním plánu vlády. V reakci na masakr v Uherském Brodu řekl, že zbraní je mezi Čechy příliš. Zároveň potvrdil, že chce být statutárním místopředsedou ČSSD.
03.03.2015

Bývalý náměstek Nouza: Praha by se měla kvůli Blance soudit s ČKD Praha DIZ!

Bývalý náměstek pražského primátora pro infrastrukturu Jiří Nouza (TOP 09) v Kauze dne Rádiu Impulsu řekl, že ho další odsunutí termínu otevření tunelu Blanka překvapilo. Měl za to, že se Praha s dodavatelem dohodli na zprovoznění stavby na jaře.
26.02.2015

Pražský radní pro dopravu Petr Dolínek pro Impuls: Experti zkoumají beton v tunelu Blanka!

Že za průsak vody a následné poškození kabelů v tunelovém komplexu Blanka může použitá směs, podle pražského radního Dolínka zatím nelze vyloučit. Termín otevření Blanky Dolínek stále nezná. Ve hře prý stále zůstává i letošní duben.
25.02.2015

Novinářka Petra Procházková: Ukrajinci vnímají proruské výroky některých českých politiků

Hostem Kauzy dne Rádia Impuls byla novinářka Lidových novin Petra Procházková. Reportér Alan Hejma s ní hovořil výhradně o rusko-ukrajinském konfliktu.
24.02.2015

Vicepremiér Andrej Babiš: V hnutí ANO vládnu demokraticky, změny ve vládě jsem řešil s předsednictvem!

Vicepremiér, ministr financí a šéf hnutí ANO Andrej Babiš mluvil v rozhovoru pro Rádio Impuls o náladě v hnutí ANO čtyři dny před sjezdem i o kritice ze strany Miroslava Kalouska.
23.02.2015

VIDEO: Michal Viewegh: Jsem si sám sobě protivnej, pořád si stěžuji

Spisovatel Michal Viewegh mluvil v rozhovoru pro Kauzu dne Rádia Impuls o svém životě s umělou aortou i o novém filmu Vybíjená.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.