Bývalý šéf tajné služby Karel Randák: Případné výkupné za unesené dívky zaplatilo Česko nebo Katar!

Publikováno: 31.03.2015 18:10
Bývalý šéf tajné služby Karel Randák mluvil v rozhovoru pro Kauzu dne Rádia Impuls o vyjednávání s únosci, výkupném i výpovědi dívek unesených v pákistánské provincii Balúčistán. Vyjádřil se i k ruským špionům v Česku.
08.04.2015

Romská aktivistka Renáta Berkyová: Kdo má tmavou kůži, má problémy sehnat bydlení!

Hostem středeční Kauzy dne Rádia impuls byla romská aktivistka Renáta Berkyová. S Alanem Hejmou hovořila o tom, jak Romové slaví svůj Mezinárodní den, proč mají Češi raději Vietnamce, o problémech se sháněním bytu i o svých básních...
07.04.2015

Ministr školství Chládek: Přijímací zkoušky i maturita mají vyzkoušet vědomosti i schopnost aplikovat!

Ministr školství Marcel Chládek v Kauze dne Rádia Impuls mluvil o zavedení přijímacích zkoušek na střední školy, o stravování ve školách, hodinách tělocviku i o akreditaci pro UJAK.
02.04.2015

Matěj Stropnický v Kauze dne: Primátorka Prahy má čisté úmysly!

Náměstek primátorky hlavního města Matěj Stropnický ze Strany zelených v Kauze dne Rádia Impuls řekl, že má Adrianu Krnáčovou rád. Prý je to poctivá žena, která to myslí dobře, jen občas vybouchne. Více ve videu!
01.04.2015

Ředitelka AAA Auto Topolová: Automafie připraví ročně řidiče o miliardy korun

Ředitelka AAA Auto Karolína Topolová mluvila v rozhovoru pro Rádio Impuls o podvodech autobazarů, stáčení tachometrů i poptávce po ojetých autech.
30.03.2015

Filmař Václav Marhoul: Vítání americké kolony je naším referendem o členství v NATO!

Pondělním hostem Kauzy dne Rádia Impuls byl filmař, producent, člen aktivních vojenských záloh a vlastenec Václav Marhoul. Alan Hejma s ním hovořil o sympatizantech i odpůrcích amerického vojenského konvoje a o českých dívkách osvobozených z Pákistánu.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.