Kateřina Valachová: Inkluze se učitelé ani školy nemusejí bát!

Publikováno: 01.03.2016 18:05
Audio není možné přehrát! Omlouváme se.
Šikana mezi dětmi ve škole. I šikana dětí směrem k učiteli... Nejen toto téma se probíralo v úterní Kauze dne Rádia Impuls. Hostem Alana Hejmy byla ministryně školství Kateřina Valachová.
07.03.2016

Petr Šmolka: Ženy chvalte své muže!!! Muži chvalte své ženy!!!

O manželství se musí pečovat vlastně denně. Denně musíme toho druhého chválit! To je doporučení známého manželského poradce Petra Šmolky. Petr Šmolka byl hostem Alana Hejma v pondělní Kauze den Rádia Impuls.
03.03.2016

Magda Vašáryová: Fico nezvládá komunikovat s lidmi a dělá jen show!

Bývalá diplomatka, herečka a dosluhující poslankyně Národní rady Slovenské republiky v rozhovoru pro Kauzu dne Rádia Impuls mluvila o současné atmosféře na Slovensku a nadcházejících parlamentních volbách. V těch už sama nekandiduje a chce se věnovat nepolitickým aktivitám. Ostře se ale vymezila proti rétorice současné vlády Roberta Fica a přístupu Slovenska k uprchlíkům.
02.03.2016

Richard Brabec: Už brzy přijdou inspektoři dýmu až k vašemu kotli!

Kotlíkové dotace jedou naplno a z komínů se kouří dál. Ve středeční Kauze den Rádia Impuls se hovořilo dýmu zamořujícím vesnice. Hostem Alana Hejmy byl ministr životního prostředí Richard Brabec.
29.02.2016

Jiří Grygar: Na vysokých školách kvete pavěda!

Hostem pondělní Kauzy dne Rádia Impuls byl astrofyzik Jiří Grygar. S Alanem Hejmou Jiří Grygar hovořil o přestupném roku 2016, o gravitačních vlnách a také o pavědě a šarlatánech...
26.02.2016

Domácí vzdělávání je vhodné pro všechny děti!

Ne každý rodič ale zápřah zvládne. Myslí si to aspoň propagátorka učení dětí doma a zastánkyně takzvaného unschoolingu Zdeňka Staňková. Ta byla od šesti večer hostem Honzy Benešovského v pořadu Tajemství úspěchu. Své dítě učí paní Staňková sama, protože jí samotné se jako dítěti ve škole vůbec nelíbilo.
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.