VIDEO: Duchové jsou všude kolem nás!

Publikováno: 30.01.2015 18:20
Říká to specialista na paranormální jevy, brněnský duchař Jaroslav Drábek. Ten byl od šesti večer hostem Honzy Benešovského v pořadu Tajemství úspěchu. Podle Drábka může s dušemi komunikovat prakticky každý. Podívejte se na video.
13.03.2015

Simona Krainová o úspěchu na poli módy a stříbrném plátně!

Hostem Honzy Benešovského v pořadu Tajemství úspěchu dnes byla modelka a herečka Simona Krainová. Na Impulsu mluvila o úspěchu v oblasti modelingu, módy, podnikaní ale také o hlavní roli v novém českém filmu Vybíjená. Podívejte se na video.
06.03.2015

Lékař Jan Hnízdil v Tajemství úspěchu Rádia Impuls: Vrcholová politika je plná psychopatů!

Specialista na komplexní medicínu Jan Hnízdil byl dnes od šesti večer hostem Honzy Benešovského v pořadu Tajemství úspěchu. Podle doktora Hnízdila současný systém cesty k moci charakterní lidi automaticky vyřazuje. Jak se ale kouká na dnešní svět? A co všechno může vyřešit celostní medicína? Odpoví Jan Hnízdil.
27.02.2015

Impuls.cz - Spolumajitel Kurýr Taxi Pavel Nytra v Tajemství úspěchu!

Hostem Honzy Benešovského v pravidelném pátečním pořadu Tajemství úspěchu byl tentokrát šéf a spolumajitel taxislužby. Pavel Nytra provozuje firmu Kurýr Taxi v Praze. Co je podle něj poctivé dopravní řemeslo a jak se k podnikání dostal? Odpoví ve videu.
20.02.2015

VIDEO: Ředitelka Google CZ Taťána Le Moigne v pořadu Tajemství úspěchu.

Ředitelka české pobočky americké společnosti Google Taťána Le Moigne byla v pátek od šesti večer hostem Honzy Benešovského v našem pořadu Tajemství úspěchu. Co nám ještě umožní internet v budoucnosti? Odpovídá ředitelka české pobočky společnosti Google Taťána Le Moigne. Podívejte se na video.
06.02.2015

VIDEO: Angličtinu v Británii piluje český novinář každý den!

Říká to reportér Rádia Impuls v Londýně Ivan Kytka, který byl dnes od šesti večer hostem našeho pořadu Tajemství úspěchu. Známý žurnalista začal v Londýně pracovat před skoro 25ti lety, tehdy pro ČTK. Dnes vysílá informace z Velké Británie na nejposlouchanějších vlnách v Česku. Jak v cizině pracují zahraniční reportéři českých médií? A jek důležitá je pro Brity svoboda médií? Odpoví Ivan Kytka.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.