Lubomír Zaorálek: Pozemní vojenská operace proti Islámskému státu není na pořadu dne!

Publikováno: 08.01.2015 18:10
Audio není možné přehrát! Omlouváme se.
Ministr zahraničí Lubomír Zaorálek mluvil v rozhovoru pro Kauzu dne o radikálních islamistech, nebezpečí pro Českou republiku, ale i o sankcích západu vůči Rusku.
15.01.2015

VIDEO: Michaela Marksová Tominová: Úklid na ministerstvu se mi daří!

Úřady práce už se povedlo stabilizovat. Tvrdí to ministryně práce a sociálních věcí Michaela Marksová Tominová. V rozhovoru pro Kauzu dne řekla, že právě úřady práce byly v rozvratu ještě z éry Jaromíra Drábka.
14.01.2015

VIDEO: Miroslav Kemel: Redaktoři Charlie Hebdo zareagovali jediným možným způsobem!

Členové redakce, kteří přežili atentát islámských teroristů, pro obálku zvolili obrázek s plačícím prorokem Mohamedem. Český karikaturista Miroslava Kemel právě toto považuje za adekvátní reakci na teror.
13.01.2015

VIDEO: Martin Přikryl: Pražská lumpenkavárna je dnes v každém okresním městě!

Nespokojenost části veřejnosti s prezidentem Milošem Zemanem trvá. I o tom se mluvilo v rozhovoru pro Kauzu dne. Alan Hejma si pozval organizátora vystavení červené karty 17.listopadu Martina Přikryla.
12.01.2015

VIDEO: Muhamed Abbas: Kdybych věděl o plánovaném útoku v Česku, ohlásím to!

Ředitel Muslimské unie v České republice Muhamed Abbas v rozhovoru pro Kauzu dne zpochybnil oficiální verzi atentátů v Paříži. Nevěří ani 11.září 2001 a dalším teroristickým útokům. Hovořil s ním reportér Alan Hejma.
07.01.2015

Tomio Okamura: Pro islamisty jsem prase, vyhrožují mi!

Šéf hnutí Úsvit přímé demokracie Tomio Okamura mluvil v rozhovoru pro Kauzu dne o boji proti radikálním islamistům.
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.