VIDEO: Karel Janeček: Změňme volební systém podle mého návrhu a bude dobře!

Publikováno: 10.12.2014 18:05
Video soubor neexistuje.
Audio není možné přehrát! Omlouváme se.
Volební systém a nízká účast voličů brzdí rozvoj naší země! Matematik a mecenáš Karel Janeček nabízí řešení - svůj systém Demokracie 2.1. Mluvil o něm s Alanem Hejmou v rozhovoru pro Kauzu dne Rádia Impuls
18.12.2014

VIDEO: Daniel Herman: Otáčivé hlediště v Českém Krumlově zůstane, teď vymýšlíme design

Ministr kultury Daniel Herman mluvil v rozhovoru pro Kauzu dne o mediálních vystoupeních politiků, církevních restitucích i o otáčivém hledišti v Českém Krumlově. Na videu máme i jeho reakci na odchod 21 lidí z Ústavu pro studiu totalitních režimů.
17.12.2014

VIDEO: Zdeněk Pohlreich: Stát restauratéry a hoteliéry diskriminuje!

Šéfkuchař Zdeněk Pohlreich protestuje proti diskriminaci restaurací a hotelů. Právě ty mají podle plánů ministerstva financí jako první v lednu 2016 zavést povinnou elektronickou evidenci tržeb. Úspěch Ladislava Hrušky mu nevadí!
16.12.2014

VIDEO: Šimon Pánek: Češi jsou stále štědří, ukazuje to i pomoc Ukrajině!

My Češi jsme stále velmi ochotni pomáhat lidem v nouzi. Na pomoc Ukrajině posíláme opravdu velké peníze. V rozhovoru pro Kauzu dne Rádia Impuls to řekl šéf humanitární organizace Člověk v tísni Šimon Pánek.
15.12.2014

VIDEO: Václav Láska: Návrh zákona o státním zastupitelství vyšetřování zase zpolitizuje!

Senátor, advokát a bojovník proti korupci Václav Láska mluvil v rozhovoru pro Rádio Impuls o nezávislosti žalobců i imunitě zákonodárců.
11.12.2014

VIDEO: Dan Ťok: Stát se asi jako firma řídit nedá...

Pětapadesátiletý Dan Ťok je ministrem dopravy přesně týden. Je desátým šéfem obtížného resortu za posledních šest let. Dan Ťok je hostem rozhovoru Alan Hejmy pro Kauzu dne Rádia Impuls
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.