VIDEO: David Ondráčka: Vláda se se schvalováním protikorupčních opatření loudá, Babiš se musí hlídat!

Publikováno: 09.12.2014 18:10
Ředitel české pobočky Transparency International mluvil v rozhovoru pro Kauzu dne o vnímání korupce u nás, o střetu zájmů, protikorupčních krocích vlády i financování vlastní neziskovky.
15.12.2014

VIDEO: Václav Láska: Návrh zákona o státním zastupitelství vyšetřování zase zpolitizuje!

Senátor, advokát a bojovník proti korupci Václav Láska mluvil v rozhovoru pro Rádio Impuls o nezávislosti žalobců i imunitě zákonodárců.
11.12.2014

VIDEO: Dan Ťok: Stát se asi jako firma řídit nedá...

Pětapadesátiletý Dan Ťok je ministrem dopravy přesně týden. Je desátým šéfem obtížného resortu za posledních šest let. Dan Ťok je hostem rozhovoru Alan Hejmy pro Kauzu dne Rádia Impuls
10.12.2014

VIDEO: Karel Janeček: Změňme volební systém podle mého návrhu a bude dobře!

Volební systém a nízká účast voličů brzdí rozvoj naší země! Matematik a mecenáš Karel Janeček nabízí řešení - svůj systém Demokracie 2.1. Mluvil o něm s Alanem Hejmou v rozhovoru pro Kauzu dne Rádia Impuls
08.12.2014

VIDEO: Karla Šlechtová: Změním zákon o veřejných zakázkách a peníze z Bruselu zajistím!

V příštích šesti letech je před námi možnost získat eurodotace za 650 miliard korun! V rozhovoru pro Kauzu dne Rádia Impuls o této pěkné sumě s ministryní pro místní rozvoj Karlou Šlechtovou hovořil Alan Hejma.
04.12.2014

VIDEO: Martin Komárek: Premiér Sobotka je teflonový, šéfa Babiše obdivuji

Poslanec hnutí ANO Martin Komárek mluvil v rozhovoru pro Kauzu dne Rádia Impuls o vztahu s Andrejem Babiše, makání v Poslanecké sněmovně, o svém neznámém majetku i o premiérovi Bohuslavu Sobotkovi.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.