VIDEO: Daniel Herman: Otáčivé hlediště v Českém Krumlově zůstane, teď vymýšlíme design

Publikováno: 18.12.2014 18:10
Ministr kultury Daniel Herman mluvil v rozhovoru pro Kauzu dne o mediálních vystoupeních politiků, církevních restitucích i o otáčivém hledišti v Českém Krumlově. Na videu máme i jeho reakci na odchod 21 lidí z Ústavu pro studiu totalitních režimů.
23.12.2014

VIDEO: Mojmír Bezecný: Prodej zábavní pyrotechniky je pod kontrolou ČOI

Na konec období shánění dárků se jistě těšíme všichni - samozřejmě také obchodní inspektoři všech krajů... V rozhovoru pro Kauzu dne Rádia Impuls to Alanu Hejmovi potvrdil ředitel České obchodní inspekce Mojmír Bezecný.
22.12.2014

VIDEO: Jiří Froněk:Pacient s pěti novými orgány bude do roka žít běžný život!

Přednosta kliniky transplantační chirurgie IKEM Jiří Froněk v rozhovoru pro Kauzu dne mluvil o unikátní operaci, při které lékaři jednomu pacientovi transplantovali pět orgánů najednou.
17.12.2014

VIDEO: Zdeněk Pohlreich: Stát restauratéry a hoteliéry diskriminuje!

Šéfkuchař Zdeněk Pohlreich protestuje proti diskriminaci restaurací a hotelů. Právě ty mají podle plánů ministerstva financí jako první v lednu 2016 zavést povinnou elektronickou evidenci tržeb. Úspěch Ladislava Hrušky mu nevadí!
16.12.2014

VIDEO: Šimon Pánek: Češi jsou stále štědří, ukazuje to i pomoc Ukrajině!

My Češi jsme stále velmi ochotni pomáhat lidem v nouzi. Na pomoc Ukrajině posíláme opravdu velké peníze. V rozhovoru pro Kauzu dne Rádia Impuls to řekl šéf humanitární organizace Člověk v tísni Šimon Pánek.
15.12.2014

VIDEO: Václav Láska: Návrh zákona o státním zastupitelství vyšetřování zase zpolitizuje!

Senátor, advokát a bojovník proti korupci Václav Láska mluvil v rozhovoru pro Rádio Impuls o nezávislosti žalobců i imunitě zákonodárců.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.