VIDEO: Richard Brabec: Měli bychom kontrolovat, kdo čím topí

Publikováno: 24.11.2014 18:15
Video soubor neexistuje.
Jedovaté mlhy, řeky bez života, smrkové lesy s rezavým jehličím - to už dnes naštěstí v Česku není pravda! V rozhovoru pro Kauzu dne Rádia Impuls to řekl ministr životního prostředí Richard Brabec.
26.11.2014

VIDEO: Michal Horáček: Když Hapka zahrál, často vytryskl zázrak!

Petr Hapka byl geniální skladatel a vynikající „nezpěvák“! Jeho hlasový projev je absolutně nenahraditelný. V mimořádné Kauze dne to na Impulsu řekl textař a osobní přítel zesnulého Petra Hapky Michal Horáček. Podívejte se na video!
25.11.2014

AUDIO: Matěj Hollan: Brno je jediný vtip, ve kterém lze bydlet!

Náměstek brněnského primátora a lídr hnutí Žít Brno Matěj Hollan mluvil v rozhovoru pro Kauzu dne o humoru v politice o jednotě svého hnutí i o svých politických prioritách.
20.11.2014

AUDIO: Bohuslav Sobotka: Vedle Havlovy busty v Kapitolu ve Washingtonu jsem nervózní nebyl, dík patří hlavně krajanům!

Premiér Bohuslav Sobotka mluvil v rozhovoru pro Rádio Impuls o své cestě do USA, hektickém programu i o své angličtině. Reportérka Zuzana Černá s ním mluvila ještě před snídaní v hotelové recepci ve městě Waco ve státě Texas.
19.11.2014

VIDEO: Adriana Krnáčová: Ochranku potřebuji kvůli lobbistům!

Budoucí pražská primátorka Adriana Krnáčová mluvila v rozhovoru pro Kauzu dne Rádia Impuls o otevření tunelu Blanka, zlevňování jízdního v MHD i o svých mladých náměstcích.
18.11.2014

AUDIO: Václav Klaus: Podle Havla jsem byl v Občanském fóru já ten, kdo věcem rozuměl!

Bývalý prezident Václav Klaus mluvil v rozhovoru pro Kauzu dne Rádia Impuls o svých politických počátcích po sametové revoluci i o prezidentovi Václavu Havlovi.
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.