VIDEO: Richard Brabec: Měli bychom kontrolovat, kdo čím topí

Publikováno: 24.11.2014 18:15
Video soubor neexistuje.
Audio není možné přehrát! Omlouváme se.
Jedovaté mlhy, řeky bez života, smrkové lesy s rezavým jehličím - to už dnes naštěstí v Česku není pravda! V rozhovoru pro Kauzu dne Rádia Impuls to řekl ministr životního prostředí Richard Brabec.
01.12.2014

VIDEO: Miroslav Šlouf: Nevím, proč to Miloš Zeman dělá!

Protesty proti Miloši Zemanovi 17.listopadu Hrad podcenil. Možná i úmyslně. V rozhovoru pro Kauzu dne Rádia Impuls to řekl prezidentův bývalý poradce, mecenáš a bývalý přítel Miroslav Šlouf.
27.11.2014

VIDEO: Daniel Kurucz: České dráhy konkurence soukromých dopravců obohacuje

Šéfové Českých drah se vyměňují jako figury na orloji. Téměř tak často! Jen v posledním roce a půl řídili tento kolos 4 ředitelé!!! V rozhovoru pro Kauzu dne Rádia Impuls o svém odchodu mluví nedávno odvolaný Daniel Kurucz.
26.11.2014

VIDEO: Michal Horáček: Když Hapka zahrál, často vytryskl zázrak!

Petr Hapka byl geniální skladatel a vynikající „nezpěvák“! Jeho hlasový projev je absolutně nenahraditelný. V mimořádné Kauze dne to na Impulsu řekl textař a osobní přítel zesnulého Petra Hapky Michal Horáček. Podívejte se na video!
25.11.2014

AUDIO: Matěj Hollan: Brno je jediný vtip, ve kterém lze bydlet!

Náměstek brněnského primátora a lídr hnutí Žít Brno Matěj Hollan mluvil v rozhovoru pro Kauzu dne o humoru v politice o jednotě svého hnutí i o svých politických prioritách.
20.11.2014

AUDIO: Bohuslav Sobotka: Vedle Havlovy busty v Kapitolu ve Washingtonu jsem nervózní nebyl, dík patří hlavně krajanům!

Premiér Bohuslav Sobotka mluvil v rozhovoru pro Rádio Impuls o své cestě do USA, hektickém programu i o své angličtině. Reportérka Zuzana Černá s ním mluvila ještě před snídaní v hotelové recepci ve městě Waco ve státě Texas.
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.