VIDEO: Daniel Hůlka jede naplno!

Publikováno: 27.11.2014 16:18
Zlatý slavík z roku 1998 a také muzikálový herec má plný diář až do konce letošního roku. V únoru 2015 se pak objeví v titulní roli obnoveného muzikálu Drácula. Podívejte se na rozhovor s ním v pořadu Fanda a jeho česká banda.
02.12.2014

VIDEO: Hledáme českou hudební skupinu!

Dnes společně s Fandou a jeho českou bandou hledáme skupinu, jejíž zpěvák, který již bohužel není mezi námi, by včera oslavil 65. narozeniny. Stále nevíte? Podívejte se na video a nápovědu Petra Vondráčka!
28.11.2014

VIDEO: Hledáme filmový hit Petra Hapky!

Pracovní týden končí a my ho na Impulsu zakončujeme soutěží, ve které hledáme film, k němuž složil hudbu zesnulý skladatel Petr Hapka. Podívejte se na video.
26.11.2014

VIDEO: Olympic chystá překvapení na koncertu v Lucerně!

Legendární česká skupina Olympic vydala na začátku listopadu novou desku a do studia Impulsu ji přišel představit lídr kapely Petr Janda. Jak se fanouškům líbí, co chystají na vánočním koncertu a jak se mu líbilo ve Spojených státech? Podívejte se na video.
26.11.2014

VIDEO: Drákula bude hostem Fandy bandy!

Slavík střídá slavíka a dnes tomu není jinak. Petr Vondráček připomíná, že zítra přijde do jejich pořadu další host a jako nápovědu k jeho jménu zpívá jeho slavnou píseň podívejte se na video.
25.11.2014

VIDEO: Michal Malátný prožívá jedno z nejúspěšnějších období!

Lídr skupiny Chinaski dnes přišel do odpoledního vysílání pořadu Fanda a jeho česká banda. Jak hodnotí nové album své kapely, jak vzpomíná na vyprodanou O2 arénu a jak se těší na druhou dceru? Podívejte se na video.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.