VIDEO: Daniel Hůlka jede naplno!

Publikováno: 27.11.2014 16:18
Zlatý slavík z roku 1998 a také muzikálový herec má plný diář až do konce letošního roku. V únoru 2015 se pak objeví v titulní roli obnoveného muzikálu Drácula. Podívejte se na rozhovor s ním v pořadu Fanda a jeho česká banda.
04.12.2014

VIDEO: Hledáme muže se zámkem a nezaměnitelným hlasem!

Startujeme vysílání s další hádankou a nápovědnou k ní bude bezesporu hudební omáčka Petra Vondráčka, který se charizmatický hlas a dobrou hudbu pokusí napodobit. Podívejte se na video.
03.12.2014

VIDEO: Václav Neckář zpívá "Půlnoční" i na slunci v létě!

Jednoduše jeho hit spojený s vánočním časem a také návratem na pódia lidé chtějí slyšet stále. Jak se ale daří jeho novému albu, co daruje bratrovi k narozeninám a co chystá v příštím roce? Odpoví Václav Neckář ve videu. Podívejte se.
03.12.2014

VIDEO: Hledáme píseň!

Zpěvák Václav Neckář se svým bratrem už opustili studio a teď je načase hádanka. Postará se o ní Petr Vondráček a také jedna ze skladeb právě Vaška Neckáře, kterou hledáme. Podívejte se na video.
02.12.2014

VIDEO: Hledáme českou hudební skupinu!

Dnes společně s Fandou a jeho českou bandou hledáme skupinu, jejíž zpěvák, který již bohužel není mezi námi, by včera oslavil 65. narozeniny. Stále nevíte? Podívejte se na video a nápovědu Petra Vondráčka!
28.11.2014

VIDEO: Hledáme filmový hit Petra Hapky!

Pracovní týden končí a my ho na Impulsu zakončujeme soutěží, ve které hledáme film, k němuž složil hudbu zesnulý skladatel Petr Hapka. Podívejte se na video.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.