VIDEO: Jan Rosák hostem Impulsových!

Publikováno: 10.10.2014 08:59
Do studia Impulsových se přišel na speciální vysílání plné bobulí podívat také moderátor Jan Rosák. Kromě povídání o víně zavzpomínal i na Videostop nebo svojí hudební dráhu. Podívejte se na video.
07.11.2014

VIDEO: Cestu kolem světa vyhrála od Impulsu paní Irena z Hradce

Cesta kolem světa za 800 tisíc už zná svého majitele! Krátce po půl deváté Impulsovi v čele s cestovatelem Jirkou Kolbabou zavolali Ireně z Hradce králové, která se na první možný pokus přihlásila správným výherním heslem "Haló, tady Impulsovi". Podívejte se na atmosféru ve studiu.
06.11.2014

VIDEO: Bára Nesvadbová přišla představit film Pohádkář!

Nový český snímek vznikl právě na motivy její knihy a včera se divákům představil v premiéře. Jak se líbil Báře, na čem teď pracuje a co nového je u ní doma? Podívejte se na video.
31.10.2014

VIDEO: Meky Žbirka snídá na Impulsu!

Dnes ráno navštívil studio Impulsových zpěvák Miro Žbirka. Zajímá Vás, jaké pracovní projekty chystá a jak se má v soukromém životě? Podívejte se na video!
24.10.2014

VIDEO: Lenka Dusilová vydává nové album!

Dnes ráno posnídala ve studiu Rádia Impuls česká zpěvačka Lenka Dusilová, která se rozpovídala nejen o svém pracovním, ale také soukromém životě. Chcete se dozvědět více? Poslechněte si zvukový záznam!
10.10.2014

VIDEO: Vinobraní na Impulsu s cimbálem a dobrou náladou!

Rádio Impuls dnes pro všechny na přijmu připravilo unikátní páteční ráno. Vinařský speciál odstartoval už po páté ranní a postupně se přidala i kapela, dobré víno a ještě lepší nálada. To nejlepší z rána a dopoledne můžete teď vidět i na videu.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.