VIDEO: Tomáš Halík: Zemanovy výroky na adresu islámu jsou hloupé!

Publikováno: 22.09.2014 18:10
Video soubor neexistuje.
Audio není možné přehrát! Omlouváme se.
Kněz, teolog a sociolog profesor Tomáš Halík mluvil v rozhovoru pro Rádio Impuls o změnách v katolické církve, bojích na Ukrajině i nebezpečí z islámského světa. Kauzu dne připravila Zuzana Černá.
29.09.2014

VIDEO: Vladimír Vondráček o léčbě malého Brita v Protonovém centru

Léčba pětiletého Ashyi Kinga zvedla zájem o práci Protonového centra. Nezměnila ale nic na nezájmu českých zdravotních pojišťoven. I o tom bude řeč v rozhovoru Alan Hejmy s hlavním fyzikem Protonového centra Vladimírem Vondráčkem
25.09.2014

VIDEO: Martin Stropnický: I kdyby byli mezi islamisty Češi, hrozbu pro Česko to nezvyšuje!

Ministr obrany Martin Stropnický v rozhovoru pro Rádio Impuls mluvil o nebezpečí hnutí Islámský stát pro Českou republiku, o riziku ze strany Čechů mezi džihádisty, o chybějících vojenských uniformách i o zákulisních informacích, že se pod ním kýve ministerská židle.
24.09.2014

VIDEO: Tomáš Hudeček: Mám zkušenosti a jsem v nejlepších letech!

Už za 15 dní půjdeme volit! Senátní, ale hlavně komunální a celopražské volby nás čekají 10.a 11.října. Zpravodajství Rádia Impuls se jim věnuje pečlivě - hostem Kauzy dne je současný pražský primátor Tomáš Hudeček.
23.09.2014

VIDEO: Petr Pavel: Čeští politici by měli držet basu se spojenci!

Je to historický úspěch naší země i našich vojáků! Náčelníka generálního štábu Petra Pavla si Severoatlantická aliance zvolila do svého čela. Od června příštího roku bude předsedou Vojenského výboru NATO. Co to v praxi znamená a komu bude generál Pavel velet, to nám řekl sám v rozhovoru pro Kauzu dne Rádia Impuls.
18.09.2014

Tomáš Lerch: Na silnicích se zabíjíme úplně zbytečně!

Rádio Impuls dnes slaví mezinárodní den dopravních agentů. V našem vysílání dostávají motoristé ochotní podělit se o své poznatky z provozu tradičně mimořádný prostor. Proto také o vás - našich agentech 007 - bude dnešní Kauza dne Rádia Impuls. Alan Hejma hovořil s šéfem dopravní policie Tomášem Lerchem
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.