VIDEO: Tajemství kvalitních těstovin!

Publikováno: 19.09.2014 18:20
Video soubor neexistuje.
Pátek už tradičně patří pořadu Tajemství úspěchu, kam si moderátor Honza Benešovský dnes pozval k mikrofonu Pavla Hrdinu. Generální ředitel společnosti Europasta SE mluvil nejen o úspěchu v podnikání, ale také kvalitních Zátkových těstovinách. Více se dozvíte ve videu.
31.10.2014

VIDEO: Co znamená UFO a jaké případy se objevily?

Ptá se dnes v pořadu Tajemství úspěchu moderátor Honza Benešovský ufologa Pavla Miškovského. Kolik objektů UFO už se mu podařilo rozpoznat a co znamená jeho Projekt Záře? Podívejte se na video.
24.10.2014

VIDEO: Stavitel a provozovatel speciálních vzducholodí Filip Kobrzek

Stavitel a provozovatel speciálních vzducholodí Filip Kobrzek byl hostem pátečního Tajemství úspěchu. Do pořadu si ho pozval Honza Benešovský. Jak se takový stroj staví a kolik zákazníků o něj stojí? Podívejte se na video.
10.10.2014

VIDEO: Mistryně republiky v autostopu byla hostem pátečního Tajemství úspěchu!

Gabriela Lustigová zvítězila společně s kamarádkou v závodu stopařských dvojic na trase Praha – Gibraltar a zpět. Stopem ujely na 6 tisíc kilometrů. Gabrielu Lustigovou si do vysílání pozval kolega Honza Benešovský.
03.10.2014

VIDEO: Založili firmu na žehlení a v ní zaměstnávají ženy v těžkých životních situacích!

Podnik „Ironing Ladies“ rozjeli v Praze dva studenti - Martin Jůza a Jan Roháč. První z nich byl v pátek večer hostem Honzy Benešovského v pořadu Tajemství úspěchu. Jaké jsou příběhy železných dam s žehličkami? A proč jejich firma odmítá dotace?
12.09.2014

VIDEO: Tajemství skládání Rubikovy kostky

Do pořadu Tajemství úspěchu si dnes pozval Honza Benešovský Matěje Mužátka, který je rekordmanem ve skládání Rubikovy kostky. Zajímá Vás, jak dlouho musel trénovat a jaké je tajemtsví jeho rychlých rukou? Podívejte se na video!
Impuls on-line
Český Impuls on-line
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.