VIDEO: Helena Vondráčková snídá na Impulsu

Publikováno: 05.09.2014 10:53
Prvním poprázdninovým hostem Impulsových byla zpěvačka Helena Vondráčková, která přišla představit své nové CD - Best of best. Podívejte se na video!
12.09.2014

VIDEO: Petr Vacek snídá na Impulsu!

Dnes ráno navštívil studio Impulsových český herec, moderátor, překladatel a tlumočník Petr Vacek. Zajímají Vás detaily z jeho soukromého i pracovního života? Podívejte se na video!
15.08.2014

VIDEO: Jan Svěrák představil na Impulsu pohádku Tři bratři!

Na exkluzivní páteční rozhovor přišel dnes ráno k Impulsovým režisér Jan Svěrák. Řeč byla hlavně o jeho nové pohádce Tři bratři. Promluvil ale také o jeho spolupráci s tatínkem Zdeňkem nebo že chystá film pro dospělé. Podívejte se na video.
30.06.2014

VIDEO: Pan Svoboda si dnes převzal poukaz na nový byt!

Páteční výherce bytu za více než dva miliony dnes dorazil do studia Impulsových i s celou rodinou, aby si převzal od zástupců developerské společnosti JRD poukaz na novou nemovitost. Celou atmosféru ve studiu můžete vidět právě teď na videu.
27.06.2014

AUDIO: Byt snů má svého výherce!

Stal se jím pan Jiří Svoboda, který se ohlásil již známým heslem Haló, tady Impulsovi! Jaká byla jeho první reakce a jaké plány s bytem má? Dozvíte se ze zvukového záznamu!
20.06.2014

VIDEO: Marta Jandová navštívila Impuls!

Dnes ráno posnídala ve studiu Impusových zpěvačka a muzikálová herečka Marta Jandová. Zajímá Vás, jak se jí daří v pracovním i soukromém životě? Podívejte se na video!
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.