VIDEO: Laura Janáčková opět na Impulsu!

Publikováno: 19.09.2014 10:30
Dnes ráno navštívila studio Impulsových sexuoložka a docentka klinické psychologie lékařské fakulty Univerzity Karlovy a Všeobecné fakultní nemocnice Laura Janáčková. Zajímají Vás detaily z jejích oborů? Podívejte se na video!
10.10.2014

VIDEO: Jan Rosák hostem Impulsových!

Do studia Impulsových se přišel na speciální vysílání plné bobulí podívat také moderátor Jan Rosák. Kromě povídání o víně zavzpomínal i na Videostop nebo svojí hudební dráhu. Podívejte se na video.
03.10.2014

VIDEO: Moderátorka a zpěvačka Gábina Partyšová navštívila Impulsovy!

Jak se vyrovnala s rozvodem, má nového přítele? To všechno se dozvíte v pátečním rozhovoru!
26.09.2014

VIDEO: Právník Tomáš Sokol hostem u Impulsových!

Známý právník a šéf Unie obhájců ČR Tomáš Sokol přišel posnídat k Impulsovým a promluvil nejen o své praxi, ale také koníčcích nebo politické kariéře. Podívejte se na video.
12.09.2014

VIDEO: Petr Vacek snídá na Impulsu!

Dnes ráno navštívil studio Impulsových český herec, moderátor, překladatel a tlumočník Petr Vacek. Zajímají Vás detaily z jeho soukromého i pracovního života? Podívejte se na video!
05.09.2014

VIDEO: Helena Vondráčková snídá na Impulsu

Prvním poprázdninovým hostem Impulsových byla zpěvačka Helena Vondráčková, která přišla představit své nové CD - Best of best. Podívejte se na video!
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.