VIDEO: David Rath: Podporují mě i politici z ODS!

Publikováno: 30.09.2014 18:10
Bývalý středočeský hejtman a poslanec ČSSD David Rath mluvil v rozhovoru pro Rádio Impuls o nechuti potkat se se státní žalobkyní Lenkou Bradáčovou, o životě po propuštění z vazby i o očekávaném trestu.
01.10.2014

VIDEO: Adriana Krnáčová: Jako primátorka budu chtít po radních bezpečnostní prověrku!

Kandidátka hnutí ANO na pražskou primátorku Adriana Krnáčová mluvila v rozhovoru pro Rádio Impuls o vztahu se stranickým šéfem Andrejem Babišem i o představě o řízení magistrátu.
29.09.2014

VIDEO: Vladimír Vondráček o léčbě malého Brita v Protonovém centru

Léčba pětiletého Ashyi Kinga zvedla zájem o práci Protonového centra. Nezměnila ale nic na nezájmu českých zdravotních pojišťoven. I o tom bude řeč v rozhovoru Alan Hejmy s hlavním fyzikem Protonového centra Vladimírem Vondráčkem
25.09.2014

VIDEO: Martin Stropnický: I kdyby byli mezi islamisty Češi, hrozbu pro Česko to nezvyšuje!

Ministr obrany Martin Stropnický v rozhovoru pro Rádio Impuls mluvil o nebezpečí hnutí Islámský stát pro Českou republiku, o riziku ze strany Čechů mezi džihádisty, o chybějících vojenských uniformách i o zákulisních informacích, že se pod ním kýve ministerská židle.
24.09.2014

VIDEO: Tomáš Hudeček: Mám zkušenosti a jsem v nejlepších letech!

Už za 15 dní půjdeme volit! Senátní, ale hlavně komunální a celopražské volby nás čekají 10.a 11.října. Zpravodajství Rádia Impuls se jim věnuje pečlivě - hostem Kauzy dne je současný pražský primátor Tomáš Hudeček.
23.09.2014

VIDEO: Petr Pavel: Čeští politici by měli držet basu se spojenci!

Je to historický úspěch naší země i našich vojáků! Náčelníka generálního štábu Petra Pavla si Severoatlantická aliance zvolila do svého čela. Od června příštího roku bude předsedou Vojenského výboru NATO. Co to v praxi znamená a komu bude generál Pavel velet, to nám řekl sám v rozhovoru pro Kauzu dne Rádia Impuls.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.