VIDEO: Milovníci přírody si vodu nejvíc užijí mimo hlavní sezonu!

Publikováno: 08.08.2014 18:20
Video soubor neexistuje.
Říká to majitel půjčovny vodáckého vybavení DRONTE Míla Pražák. Ten byl dnes od šesti večer hostem Honzy Benešovského v pořadu Tajemství úspěchu. Která česká řeka je nejromantičtější a kde jsou nejlepší hospody? Dozvíte se ve videu.
22.08.2014

VIDEO: Karikaturista Miroslav Kemel chodí k volbám kvůli práci!

Chce tak do politiky dostat dobře kreslitelné lidi. Známý novinový kreslíř byl dnes od šesti večer hostem Honzy Benešovského v pořadu Tajemství úspěchu.V jakých dobách mají karikaturisté žně? A jak dlouho trvá takzvaně vysedět nápad? Odpoví známý kreslíř Miroslav Kemel. Podívejte se na video.
15.08.2014

VIDEO: Veterinář Jan Herčík si musel sám zašívat ruku potrhanou psem!

Zvíře ho pokousalo přímo v ordinaci, když mu ošetřoval poranění na kůži. V práci se už Herčík potkal dokonce i s medvědem nebo velkými kočkovitými šelmami. Známý zvěrolékař byl dnes od šesti večer hostem Honzy Benešovského v pořadu Tajemství úspěchu.
01.08.2014

VIDEO: Dopravní letadla se do nebezpečných situací občas dostávají!

Cestující přitom nemusejí tušit vůbec nic. Říká to pilot dopravního boeingu Ladislav Keller, který byl od šesti večer hostem Honzy Benešovského v pořadu Tajemství úspěchu. Sám se jednou málem srazil s jiným strojem. Podívejte se na video.
18.07.2014

VIDEO: Mámy od dětí jsou u taneční tyče nejlepší!

Říká to mistryně republiky v tanci u tyče Růžena Kunstýřová, která byla od šesti večer hostem Honzy Benešovského v pořadu Tajemství úspěchu. Podle Kunstýřové mají pro tento sport ideální předpoklady urostlejší ženy. Podívjete se na video.
04.07.2014

VIDEO: Jiří Menzel o mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech!

V Karlových Varech dnes začíná slavný filmový festival! Na jeho 49. ročník přijede i režisér Jiří Menzel, který byl od šesti večer hostem Honzy Benešovského v pořadu Tajemství úspěchu. Oscarový filmař některé lidi na festivalu tradičně nemusí. Přiznává ale, že Vary jsou oproti jiným festivalům specifické. Podívejte se na video.
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.