VIDEO: Hasičský tábor

Publikováno: 15.08.2014 08:50
Hasičský tábor v Kostelní Bříze, to je další letní zastávka Zuřivého reportéra. Poslechněte si zvukový záznam a podívejte se na video.
22.08.2014

VIDEO: Rádio Impuls se loučí s dětskými tábory!

Jako poslední se reportéři Aleš Růžička a Matyáš Kaiser zastavili v Meziříčku u Měřína na Vysočině, kde na ně čekali baseballisté. Podívejte se na video.
21.08.2014

VIDEO: Zuřivý reportér z pánského IT tábora!

Zuřivý reportér se dnes přihlásil z dětského tábora v Eši u Tábora. Je počítačový a pro děti je tam třeba hraní her nebo programování číslo jedna. Podívejte se na video.
20.08.2014

VIDEO: Zuřivý reportér navštívil poslední velký tábor!

Zuřivý reportér se dnes vypravil do Police u Jemnice, kde navštívil tábor nesoucí název Ztraceni ve vesmíru. Podívejte se na video s vystoupením Adama Mišíka
19.08.2014

VIDEO: Rádio Impuls nezapomíná ani na táborníky v Jižních Čechách!

Dnes si jako další zastávku s autem plným dárků vybrali naši reportéři Aleš Růžička a Matyáš Kaiser tábor Milísek v Červené nad Vltavou. Vítalo je pětatřicet dětí a dalších dvacet z příměstského tábora na výletě. Jaká tam je atmosféra se můžete podívat ve videu.
18.08.2014

VIDEO: Zuřivý reportér na univerzitě strašení

Aleš Růžička se dnes přihlásil z Příšerkové univerzity v Manětíně. Chcete se o tomto táboře dozvědět více? Podívejte se na video.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.