VIDEO: Hasičský tábor

Publikováno: 15.08.2014 08:50
Video soubor neexistuje.
Hasičský tábor v Kostelní Bříze, to je další letní zastávka Zuřivého reportéra. Poslechněte si zvukový záznam a podívejte se na video.
20.08.2014

VIDEO: Zuřivý reportér navštívil poslední velký tábor!

Zuřivý reportér se dnes vypravil do Police u Jemnice, kde navštívil tábor nesoucí název Ztraceni ve vesmíru. Podívejte se na video s vystoupením Adama Mišíka
19.08.2014

VIDEO: Rádio Impuls nezapomíná ani na táborníky v Jižních Čechách!

Dnes si jako další zastávku s autem plným dárků vybrali naši reportéři Aleš Růžička a Matyáš Kaiser tábor Milísek v Červené nad Vltavou. Vítalo je pětatřicet dětí a dalších dvacet z příměstského tábora na výletě. Jaká tam je atmosféra se můžete podívat ve videu.
18.08.2014

VIDEO: Zuřivý reportér na univerzitě strašení

Aleš Růžička se dnes přihlásil z Příšerkové univerzity v Manětíně. Chcete se o tomto táboře dozvědět více? Podívejte se na video.
14.08.2014

VIDEO: Táborové vysílání pokračuje s tuleni chomutovského zooparku!

Zuřivý reportér Aleš Růžička a Matyáš Kaiser dnes navštívili dvacet příměstských táborníků, kteří si užívají týden svých prázdnin v Zooparku Chomutov. Zastihli jsme je na ekofarmě a při krmení tuleňů. Podívejte se na video.
13.08.2014

AUDIO: Zuřivý reportér z Cheznovic

Zuřivý reportér dnes navštívil dětský tábor v Cheznovicích u Rokycan. Poslechněte si zvukový záznam a dozvíte se, jak si zde děti užívají!
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.