VIDEO: Zuřivý reportér na vodáckém táboře

Publikováno: 15.07.2014 08:50
Video soubor neexistuje.
Vodácký tábor v Pořešíně, to je další zastávka na letním putování Zuřivého reportéra. Poslechněte si zvukový záznam a dozvíte se, jak si ho děti i Aleš užívají!
21.07.2014

VIDEO: Dětský tábor v Jiřetíně pod Jedlovou

Další zastávkou na letním putování Zuřivého reportéra byl dětský tábor v Jiřetíně pod Jedlovou. Poslechněte si zvukový záznam.
18.07.2014

VIDEO: Na táboře Jemčina to prostě žije!

Rádio Impuls hraje ráááádo a proto jsme při putování po dětských letních táborech neopomenuli ani tábory hudební. Prvním z nich byla Jemčina, kde si prázdniny uživá stovka dětí převážně z Českých Budejovic a okolí. Hrají zlatou českou klasiku i tvrdou muziku. Podívejte se na video.
17.07.2014

VIDEO: Táboříme v koňském sedle!

Matyáš Kaiser a Aleš Růžička si totiž dnes v rámci putování po jihočeském kraji tak trochu odskočili a vybrali si koňský tábor v Nedanici na Plzeňsku. Třiadvaceti dětem přivezli dárky, a za odměnu si vyzkoušeli i pohled z koňského hřbetu.
16.07.2014

VIDEO: Největší tábor ve Vrbnu u Blatné

Letní putování po dětských táborech pokračuje a duo Aleš Růžička a Matyáš Kaiser se i s Davidem Deylem tentokrát zastavili ve Vrbnu u Blatné. Poslechněte si zvukový záznam nebo se podívejte na video.
14.07.2014

AUDIO: Tábor v Dolním Radíkově

Další zastávkou na letním putování po dětských táborech je tábor v Dolním Radíkově, odkud se dnes Zuřivý reportér živě přihlásil. Zajímá Vás například téma táborové hry? Poslechněte si zvukový záznam!
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.