VIDEO: Zuřivý reportér na vodáckém táboře

Publikováno: 15.07.2014 08:50
Vodácký tábor v Pořešíně, to je další zastávka na letním putování Zuřivého reportéra. Poslechněte si zvukový záznam a dozvíte se, jak si ho děti i Aleš užívají!
16.07.2014

VIDEO: Největší tábor ve Vrbnu u Blatné

Letní putování po dětských táborech pokračuje a duo Aleš Růžička a Matyáš Kaiser se i s Davidem Deylem tentokrát zastavili ve Vrbnu u Blatné. Poslechněte si zvukový záznam nebo se podívejte na video.
14.07.2014

AUDIO: Tábor v Dolním Radíkově

Další zastávkou na letním putování po dětských táborech je tábor v Dolním Radíkově, odkud se dnes Zuřivý reportér živě přihlásil. Zajímá Vás například téma táborové hry? Poslechněte si zvukový záznam!
11.07.2014

VIDEO: Zuřivý reportér detektivem

Zuřivý reportér se tentokrát na svém letním táborovém putování zastavil na táboře Čmeláky, kde si děti užívají táborovou hru na téma Sherlock Holmes. Podívejte se na více informací připravených ve videu.
10.07.2014

VIDEO: Zuřivý reportér na táboře v Kletečné u Humpolce

Zuřivý reportér se dnes v rámci svého táborového putování zastavil na táboře v Kletečné u Humpolce. Podívejte se na video a dozvíte se, jak se dětem líbila show Davida Deyla, který Aleše tentokrát doprovodil.
09.07.2014

VIDEO: Dětský tábor Kácov

Dalším táborem, který navštívil Zuřivý reportér spolu s Davidem Deylem, je tábor Kácov. Zajímá Vás více? Poslechněte si zvukový záznam!
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.