VIDEO: Zuřivý reportér na táboře v Narnii!

Publikováno: 03.07.2014 07:17
Konkrétně se vypravíme do dětského tábora ve Vřesovicích u Kyjova a komu by to nic neřeklo, tak byste dnes naše reportéry Matyáše Kaisera a Aleše Růžičku našli v chráněné krajnné oblasti Chřiby a nedalekého hradu Buchlov.
09.07.2014

VIDEO: Dětský tábor Kácov

Dalším táborem, který navštívil Zuřivý reportér spolu s Davidem Deylem, je tábor Kácov. Zajímá Vás více? Poslechněte si zvukový záznam!
08.07.2014

VIDEO: Tábor Častoboř dnes přivítal Rádio Impuls!

Prázdninoví reportéři Matyáš Kaiser a Aleš Růžička dnes zakotvili u Slapské přehrady, aby navštívili tábor Častoboř, který čítá více než 150 dětí. Jak si užívají léto můžete vidět na videu.
07.07.2014

VIDEO: Zuřivý reportér živě z tábora Švermováček

Naše putování po dětských táborech pokračuje a Zuřivý reportér se dnes přihlásil z tábora Švermováček, který se nachází v Mrtníku u Hořovic. Zajímá Vás, jak se na něm dětem líbí a jaká táborová hra je provází? Poslechněte si zvuková záznam!
04.07.2014

AUDIO: Příměstský tábor v mateřském centru Loučka

Zuřivý reportér dnes přišel osobně do studia vyprávět o dalším z táborů, který na své letní cestě navštívil. Chcete se dozvědět více? Poslechněte si zvukový záznam!
02.07.2014

VIDEO: Vladimír Hron jako táborový host Rádia Impuls!

Zuřivý reportér se dnes přihlásil ze Zlínského kraje, z Roštína, kde probíhá tábor na téma divoký západ. Podívejte se na video s naší prázdninové show kam jsme přivezli školu moderování a zpěváka Vladimíra Hrona
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.