AUDIO: Příměstský tábor v mateřském centru Loučka

Publikováno: 04.07.2014 08:50
Video soubor neexistuje.
Zuřivý reportér dnes přišel osobně do studia vyprávět o dalším z táborů, který na své letní cestě navštívil. Chcete se dozvědět více? Poslechněte si zvukový záznam!
11.07.2014

VIDEO: Zuřivý reportér detektivem

Zuřivý reportér se tentokrát na svém letním táborovém putování zastavil na táboře Čmeláky, kde si děti užívají táborovou hru na téma Sherlock Holmes. Podívejte se na více informací připravených ve videu.
10.07.2014

VIDEO: Zuřivý reportér na táboře v Kletečné u Humpolce

Zuřivý reportér se dnes v rámci svého táborového putování zastavil na táboře v Kletečné u Humpolce. Podívejte se na video a dozvíte se, jak se dětem líbila show Davida Deyla, který Aleše tentokrát doprovodil.
09.07.2014

VIDEO: Dětský tábor Kácov

Dalším táborem, který navštívil Zuřivý reportér spolu s Davidem Deylem, je tábor Kácov. Zajímá Vás více? Poslechněte si zvukový záznam!
08.07.2014

VIDEO: Tábor Častoboř dnes přivítal Rádio Impuls!

Prázdninoví reportéři Matyáš Kaiser a Aleš Růžička dnes zakotvili u Slapské přehrady, aby navštívili tábor Častoboř, který čítá více než 150 dětí. Jak si užívají léto můžete vidět na videu.
07.07.2014

VIDEO: Zuřivý reportér živě z tábora Švermováček

Naše putování po dětských táborech pokračuje a Zuřivý reportér se dnes přihlásil z tábora Švermováček, který se nachází v Mrtníku u Hořovic. Zajímá Vás, jak se na něm dětem líbí a jaká táborová hra je provází? Poslechněte si zvuková záznam!
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.