AUDIO: Příměstský tábor v mateřském centru Loučka

Publikováno: 04.07.2014 08:50
Video soubor neexistuje.
Zuřivý reportér dnes přišel osobně do studia vyprávět o dalším z táborů, který na své letní cestě navštívil. Chcete se dozvědět více? Poslechněte si zvukový záznam!
07.07.2014

VIDEO: Zuřivý reportér živě z tábora Švermováček

Naše putování po dětských táborech pokračuje a Zuřivý reportér se dnes přihlásil z tábora Švermováček, který se nachází v Mrtníku u Hořovic. Zajímá Vás, jak se na něm dětem líbí a jaká táborová hra je provází? Poslechněte si zvuková záznam!
03.07.2014

VIDEO: Zuřivý reportér na táboře v Narnii!

Konkrétně se vypravíme do dětského tábora ve Vřesovicích u Kyjova a komu by to nic neřeklo, tak byste dnes naše reportéry Matyáše Kaisera a Aleše Růžičku našli v chráněné krajnné oblasti Chřiby a nedalekého hradu Buchlov.
02.07.2014

VIDEO: Vladimír Hron jako táborový host Rádia Impuls!

Zuřivý reportér se dnes přihlásil ze Zlínského kraje, z Roštína, kde probíhá tábor na téma divoký západ. Podívejte se na video s naší prázdninové show kam jsme přivezli školu moderování a zpěváka Vladimíra Hrona
01.07.2014

VIDEO: Zuřivý reportér skončil na prvním táboře v poutech!

Zuřivý reportér se dnes přihlásil z vůbec prvního letošního tábora, konkrétně v Novém Městě na Moravě. Více ve videu.
27.06.2014

VIDEO: Zuřivý reportér prohnal čtyřkolky!

Egyptský výlet Zuřivého reportéra pomalu končí a jedním z posledních zážitků byly čtyřkolky. Jak si jízdu na nich užil? Podívejte se na video a dozvíte se!
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.