AUDIO: Příměstský tábor v mateřském centru Loučka

Publikováno: 04.07.2014 08:50
Video soubor neexistuje.
Audio není možné přehrát! Omlouváme se.
Zuřivý reportér dnes přišel osobně do studia vyprávět o dalším z táborů, který na své letní cestě navštívil. Chcete se dozvědět více? Poslechněte si zvukový záznam!
10.07.2014

VIDEO: Zuřivý reportér na táboře v Kletečné u Humpolce

Zuřivý reportér se dnes v rámci svého táborového putování zastavil na táboře v Kletečné u Humpolce. Podívejte se na video a dozvíte se, jak se dětem líbila show Davida Deyla, který Aleše tentokrát doprovodil.
09.07.2014

VIDEO: Dětský tábor Kácov

Dalším táborem, který navštívil Zuřivý reportér spolu s Davidem Deylem, je tábor Kácov. Zajímá Vás více? Poslechněte si zvukový záznam!
08.07.2014

VIDEO: Tábor Častoboř dnes přivítal Rádio Impuls!

Prázdninoví reportéři Matyáš Kaiser a Aleš Růžička dnes zakotvili u Slapské přehrady, aby navštívili tábor Častoboř, který čítá více než 150 dětí. Jak si užívají léto můžete vidět na videu.
07.07.2014

VIDEO: Zuřivý reportér živě z tábora Švermováček

Naše putování po dětských táborech pokračuje a Zuřivý reportér se dnes přihlásil z tábora Švermováček, který se nachází v Mrtníku u Hořovic. Zajímá Vás, jak se na něm dětem líbí a jaká táborová hra je provází? Poslechněte si zvuková záznam!
03.07.2014

VIDEO: Zuřivý reportér na táboře v Narnii!

Konkrétně se vypravíme do dětského tábora ve Vřesovicích u Kyjova a komu by to nic neřeklo, tak byste dnes naše reportéry Matyáše Kaisera a Aleše Růžičku našli v chráněné krajnné oblasti Chřiby a nedalekého hradu Buchlov.
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.