Natálie Sedlická o práci porodní asistentky

Publikováno: 02.06.2014 18:05
Porodní asistentka Natálie Sedlická si v rozhovoru pro Kauzu dne Rádia Impuls postěžovala na nejasné právní postavení asistentek u nás. A nejde jen o domácí porody...
10.06.2014

VIDEO: Václav Klaus ml.: S maturitou má skončit třetina z nás!

Bývalý ředitel soukromého gymnázia PORG a expert ODS na oblast školství Václav Klaus mladší mluvil v rozhovoru pro Rádio Impuls o přebujelosti sítě středních škol. Stát podle něj selhává. Výsledky maturity podle Kaluse jasně ukazují, které školy by mohl zavřít.
09.06.2014

Miroslav Kabeš: V kabině tramvajáka je i 57 stupňů!

Pražský řidič tramvaje Miroslav Kabeš mluvil v rozhovoru pro Rádio Impuls o nástrahách služeb v tropických letních dnech.
05.06.2014

Jan Hegr: Rozlitou kávu prostě setřu, poznám to po hmatu

Nevidomý průvodce v kavárně Potmě Jan Hegr mluvil v rozhovoru pro Rádio Impuls odrážení zvuku v ulicích, o barvách i o vektorových mapách, podle kterých se orientuje.
04.06.2014

VIDEO: Ministryně spravedlnosti ustoupila zájmům lobbistů. Vyplývá to z rozhovoru s Hanou Marvanovou

Bývalá náměstkyně ministryně spravedlnosti Hana Marvanová v rozhovoru pro Rádio Impuls mluvila o okolnostech svého odchodu z vedení resortu.
03.06.2014

Jiří Pospíšil o nové práci v Bruselu a o svém soukromí

Novopečený europoslanec v rozhovoru pro Kauzu dne Rádia Impuls řekl, že do jeho soukromí nikomu nic není. O svých vztazích neřekl nic, o tom, jak se těší do Bruselu naopak mnohé...
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.