AUDIO: Zuřivý reportér cvičí asistenční psy

Publikováno: 12.06.2014 08:50
Aleš Růžička navštívil centrum pro výcvik asistenčních psů. Chcete se dozvědět zajímavosti z této návštěvy? Poslechněte si zvukový záznam!
18.06.2014

AUDIO: Zuřivý reportér dálničním policistou

Zuřivý reportér se dnes přihlásil z dálnice D1, kde se prohání s dálniční policií. Chcete se dozvědět více? Poslechněte si zvukový záznam!
17.06.2014

AUDIO: Boxer s dobrým srdcem

Člověkem s dobrým srdcem je pro tento týden pan Rudolf Obid, který celý svůj život zasvětil boxu. Jak ale pomáhá ostatním? Dozvíte se ze zvukového záznamu!
16.06.2014

AUDIO: Jak vypadá byt, o který hrajete s Impulsovými?

Zuřivý reportér dnes navštívil byt, o který soutěžíme ve hře Haló, tady Impulsovi. Zajímá Vás, jak vypadá? Poslechněte si zvukový záznam!
13.06.2014

AUDIO: Dálnice v rukou soukromníků

Zuřivý reportér dnes navázal na Téma dne, ve kterém jsme se ptali, jestli by se o dálnice měli starat soukromníci. Zajímá Vás toto téma více? Poslechněte si zvukový záznam!
11.06.2014

AUDIO: Jak na piráty silnic?

Zuřivý reportér dnes radí, jak se zachovat, pokud Vás ohrožuje pirát silnic. Chcete se dozvědět více? Poslechněte si zvukový záznam!
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.