VIDEO: Láska kvete v každém věku!

Publikováno: 30.05.2014 18:20
Potvrzuje to majitel sítě domovů pro seniory ANAVITA Jiří Dušek. Co obnáší podnikání v oblasti sociálních služeb? A dá se mluvit s ohledem na stárnutí populace o dobrém byznysu? Odpoví majitel sítě domovů pro seniory ANAVITA Jiří Dušek ve videorozhovoru.
13.06.2014

VIDEO: Na 4 tisíce lidí u nás ročně zabije rakovina tlustého střeva!

Lékárny chystají na příští týden rozsáhlou informační kampaň, jak této nemoci předejít, případně ji včas odhalit. Podrobnosti řekl v dnešním Tajemství úspěchu lékárník a mluvčí lékárnické komory Aleš Krebs.
06.06.2014

VIDEO: Policie měla dřív v podsvětí velký respekt!

Říká to emeritní policejní rada Miloslav Dočekal, který bylhostem Honzy Benešovského v pořadu Tajemství úspěchu.Jak se změnila policejní práce za poslední desítky let? A mohou být současní kriminalisté na stopě vrahovi pražských taxikářů? Odpovědi najdete ve videu.
23.05.2014

VIDEO: Cesta léku od vědců do lékáren trvá roky!

Říká to generální ředitel farmaceutické společnosti Zentiva a Sanofi v České republice Ivo Žídek. Ten byl od šesti večer hostem Honzy Benešovského v pořadu Tajemství úspěchu. Podívejte se na video.
16.05.2014

VIDEO: Někteří politici si občas uříznou ve společnosti ostudu!

Říká to protokolistka a vysokoškolská učitelka etikety Štěpánka Nezmarová, která byla od šesti večer hostem našeho pořadu Tajemství úspěchu. Sama radí předním politikům v otázkách společenského chování více než 15 let. Podle Nezmarové se ale mají stále v čem zdokonalovat.
09.05.2014

VIDEO: Lidé se mají starat o své okolí hlavně sami!

To je vize projektu Lepší místo, který vyzývá občany, aby fotili například poničené objekty v ulicích a žádali nápravu. Konkrétní náměty se pak pomocí mobilní aplikace dostanou přímo k úředníkům, a ti by měli zajistit obnovu. Víc řekla v pořadu Tajemství úspěchu spoluautorka Lepšího místa Hana Kružíková. Podle ní se myšlenka zrodila cestou na oběd. Mění Češi věci k lepšímu, nebo raději pasivně nadávají u piva? Odpovídá spoluautorka projektu Lepší místo Hana Kružíková.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.