AUDIO: Pohádková kovárna Selibov

Publikováno: 08.12.2013 09:20
O práci kovářů, vodnících i čarodějnicích vypráví jen pár let stará expozice ve starobylé kovárně na jihu Čech. Poslechněte si zvukový záznam a dozvíte se více!
28.12.2013

AUDIO: Perníková chaloupka Ráby u Pardubic

Kdo spřádá plány na Silvestra, může zvážit, jestli nezajede na Pardubicko uložit k zimnímu spánku ježibabu. Koná se to poslední den roku v Perníkové chaloupce. Poslechněte si zvukový záznam a dozvíte se více!
22.12.2013

AUDIO: Lomnice

Vánoce jsou čas různých trhů, koncertů, a také a živých Betlémů. Jeden nachystali ve městečku, kde také uvidíte nohu Járy Cimrmana. Je to jihomoravská Lomnice a více se dozvíte ze zvukového záznamu.
21.12.2013

AUDIO: Sněžka - nová lanovka

Právě v těchto dnech se svezou první turisté na nejvyšší horu Česka novou lanovkou. Nahradila lanovku „babičku“ – starou přes 60 let. Jak zjistila Hana Kracíková, cesta na Sněžku tak bude trvat skoro o deset minut méně. Poslechněte si zvukový záznam a dozvíte se více!
15.12.2013

AUDIO: Kostel svatého Matěje v Praze

Vánoční perníky mohou mít vskutku dlouhou trvanlivost. I celá desetiletí. Přesvědčila se o tom Hana Kracíková na pražské Babě. Virtuálně se s ní dnes podíváme do kostela svatého Matěje. Poslechněte si zvukový záznam a dozvíte se více!
14.12.2013

AUDIO: Špilberk

Hana Kracíková si pro nás dnes připravila otázku. Co má společného vězení s Ladovskou zimou? Právě v těchto dnech je to brněnská pevnost Špilberk. Poslechněte si zvukový záznam a dozvíte se více!
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.