VIDEO: Slovenská zpěvačka Kristina hostem na Impulsu!

Publikováno: 06.11.2013 16:28
Video soubor neexistuje.
Kristína Peláková dnes přijala pozvání do odpoledního vysílání na Impulsu a odskočila si tak za mikrofon z právě rozjetého Horehronie tour. Jak se jí daří a co nového chystá, uvidíte ve videu.
07.11.2013

VIDEO: Legendární herci v hledáčku Impulsu!

V pořadu Fanda a jeho česká banda dnes hledáme dva herce, kteří dabují nový film Husiti a mají za sebou nezpočet rolí. Podívejte se na hudební omáčku a hned vám bude jasno.
06.11.2013

VIDEO: Fanda Matějíček prodává vůz!

V pořadu Fanda a jeho česká banda dnes máme exkluzivní nabídku. Moderátor Fanda Matějíček prodává svůj Mercedes. Podívejte se na něj ve videu a svojí nabídku nám napište na sms bránu 774 999 888.
05.11.2013

VIDEO: Fanda a jeho česká banda hledá zvíře!

Hledejte dnes společně s Fandou a jeho českou bandou zvíře. chcete nápovědu? Podívejte se na video a hudební omáčku Petra Vondráčka!
04.11.2013

VIDEO: Hledáme zvuk!

Dnes hledáme společně s Fandou a jeho českou bandou zvuk. Petr Vondráček přichází jako vždy s nápovědou v podobě hudební omáčky. Podívejte se na video a hádejte s námi!
01.11.2013

VIDEO: Dobré nálady není nikdy dost!

My se snažíme pozitivní Impulsy šířit každý den a dnes jsme se rozhodli ještě přitlačit. Petr Vondráček našel hit, který je k tomu jako stvořený. Meky Žbirka má patent na písně z dobrou náladou. Podívejte se.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.