VIDEO: Fanda Matějíček prodává vůz!

Publikováno: 06.11.2013 15:55
Video soubor neexistuje.
V pořadu Fanda a jeho česká banda dnes máme exkluzivní nabídku. Moderátor Fanda Matějíček prodává svůj Mercedes. Podívejte se na něj ve videu a svojí nabídku nám napište na sms bránu 774 999 888.
13.11.2013

VIDEO: Meky Žbirka vzpomíná na prvního Slavíka s úsměvem!

Pořad Fanda a jeho česká banda dnes hostil slovenského zpěváka a skladatele, který má za sebou desítky hitů. Ve své sbírce má také zlatého slavíka. Co je u něj nového a jak na porážku Karla Gotta vzpomíná, se dozvíte ve videu.
13.11.2013

VIDEO: Dnes slaví narozeniny legendární fotbalový trenér!

V pořadu Fanda a jeho česká banda dnes slaví narozeniny nejen František Matějíček, ale také slavný trenér české reprezentace, který oslavil nejeden úspěch. Podívejte se na hudební nápovědu.
12.11.2013

VIDEO: Usměvavá Petra Janů hostem na Impulsu

V rámci speciálního vysílání Slavíků a slavic z Impulsovic krabic jsme dnes přivítali trojnásobnou držitelku zlatého slavíka Petru Janů. Vzpomínala na historii této soutěže ale také prozradila, co chystá. Podívejte se na video.
07.11.2013

VIDEO: Legendární herci v hledáčku Impulsu!

V pořadu Fanda a jeho česká banda dnes hledáme dva herce, kteří dabují nový film Husiti a mají za sebou nezpočet rolí. Podívejte se na hudební omáčku a hned vám bude jasno.
06.11.2013

VIDEO: Slovenská zpěvačka Kristina hostem na Impulsu!

Kristína Peláková dnes přijala pozvání do odpoledního vysílání na Impulsu a odskočila si tak za mikrofon z právě rozjetého Horehronie tour. Jak se jí daří a co nového chystá, uvidíte ve videu.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.