Ženy jsou za volantem horší než muži, rozhodl soudce

Publikováno: 07.10.2013 20:00
Chlapi, kteří si dobírají opačné pohlaví kvůli řidičskému umění, dostali do rukou pádný argument. Je jím rozhodnutí soudu ve Španělsku. Podle něj prý ženy ovládají vozy hůře než muži. Verdikt vyvolal ve Španělsku rozporuplné reakce.

Více se na toto téma dozvíte ve vysílání Rádia Impuls mezi 5. a 10. hodinou.

14.10.2013

Ženy vychovávají děti stále častěji bez mužů

V Česku se rodí přes sto tisíc dětí ročně, z toho téměř polovina mimo manželství. Část z nich ale nemá v rodném listu ani uvedeného otce. Stále více českých mužů podle deníku Právo od žen ve středním věku slyší: Udělej mi dítě a pak jdi.
13.10.2013

Češi za kávu utrácejí rádi. Turek stále hitem

Češi dávají přednost kávě před čajem, vyplývá z průzkumu. Baristé z toho mají radost, na druhou stranu ale bezradně krčí rameny, když převařenou vodou zalévají pomleté kafe. Takový způsob přípravy je prý naprostá kávová katastrofa. Stále platí, že bez “turka” se někteří Češi neobejdou..
10.10.2013

Czechia se pro jednoslovný název země hodí, míní experti

Prezident Zeman je pro jednoslovný název Česka v zahraničí. Pojmenování Czechia by bylo vhodné míní také jazykovědci. Hlava státu má v poslední době vůbec hodně dobrých nápadů. Například začal ze své výplaty splácet část státního dluhu.
09.10.2013

Jsou biopotraviny zdravé?

Zastánci biopotravin tvrdí, že pokud budeme jíst potraviny plné chemie, ohrožujeme svoje zdraví. Ale je to pravda? Jak se dozvíme, že výrobek označený bio je opravdu zdravý? Víme určitě, že bio vajíčko snesla slepice, která zobala biozrní a že bio maso je z čuníka, který si pochutnával jen na bio krmivu?
08.10.2013

Kameňák je zpět!

Vtipy vždy dokáží člověka dobře naladit a uvolnit. Češi už od čtvrtka mohou zajít na premiéru Kameňáku. Čtvrtý díl filmové série, která je inspirována bezpočtem jadrných vtipů, tzv. „kameňáků“. A klidně můžete dnes ráno svůj oblíbený fór zatelefonovat do vysílání.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.