VIDEO: Hanka Kynychová snídá u Impulsových

Publikováno: 18.10.2013 10:39
Video soubor neexistuje.
Dnes ráno přišla do studia Rádia Impuls posnídat cvičitelka Hanka Kynychová. Podívejte se na video a dozvíte se například, čím se udržuje ve formě a ještě mnohem více!
25.10.2013

VIDEO: Štefan Margita snídá na Impulsu!

Dnes ráno navštívil studio Impulsových slovenský operní pěvec Štefan Margita. Chcete se dozvědět více? Podívejte se na video!
11.10.2013

VIDEO: Helena Vondráčková vydává desku Touhy!

Pátečním hostem Impulsových byla tentokrát legenda populární hudby, zpěvačka Helena Vondráčková. Řeč byla o novém albu, koncertu v Lucerně nebo vystoupení s Rudoarmějci. Podívejte se na video.
04.10.2013

VIDEO: Katarína Knechtová snídá na Impulsu!

Dnes ráno posnídala ve studiu Impulsových slovenská zpěvačka, skladatelka, textařka a kytaristka Katarína Knechtová. Podívejte se na video a dozvíte se například, co v nejbližší době chystá.
27.09.2013

VIDEO: Kaskadér Petr Hnětkovský posnídal u Impulsových!

Studio Rádia Impuls dnes ráno navštívil kaskadér Petr Hnětkovský. Zajímá Vás, jak takové povolání vypadá? Podívejte se na video!
20.09.2013

VIDEO: Duo Mateřská.com vydává novou desku!

Rádio Impuls poprvé pozvalo duo Mateřská.com. Bára Vaculíková a Léňa Yellow přišly představit novou desku ale hlavně popovídat o své tvorbě a nápadech na mateřské, které se šíří po sociálních sítích. Podívejte se na video rozhovor.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.